Haakaa Laktator - kolektor silikonowy wielofunkcyjny Gen.3 160ml Grey

Haakaa Wielofunkcyjny silikonowy laktator Gen.3 160ml szary

MHK039-G
Haakaa
117,00 zł
69,00 zł Oszczędź 48,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 93,60 zł

0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund
Ilość

Dostępność: Wysoka dostępność

Nasz znany silikonowy laktator został ponownie zaprojektowany dla Generacji 3!

Zachowaliśmy ten sam wygodny i skuteczny model, który znasz i kochasz, ale dodaliśmy butelkę silikonową, do której możesz bezpośrednio odciągnąć pokarm!

Kompaktowy, wykonany z silikonu medycznego, jest idealny do długich podróży lub wszędzie tam, gdzie chcesz odciągać pokarm w sposób dyskretny, szybki i cichy.

Po prostu zassij pierś i pozwól Laktatorowi wykonać pracę za Ciebie. Jest w 100% ekologiczny i bezpieczny dla mamy, dziecka i naszego środowiska.

Nasza nowa butelka silikonowa jest kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami Gen. 3, a zakręcana górna części pozwala przekształcić laktator w butelkę dla niemowląt,

kubek niekapek, butelkę z łyżeczką do karmienia lub poręczny pojemnik do przechowywania! (Każdy sprzedawany osobno.)

Zastosowane materiały:

Podstawa butelki- Silikon medyczny, Polifenylosulfon (PPSU)

Nakrętka mocująca- Polipropylen (PP)

Muszla silikonowa do laktatora- Silikon medyczny

Główne cechy:

  • Wysokiej jakości silikon medyczny.
  • Łatwe i skuteczne odciąganie mleka.
  • Butelka silikonowa jest kompatybilna ze wszystkimi opcjonalnymi akcesoriami Gen. 3.
  •  Kompaktowy, przenośny i poręczny.
  •  Pasuje do różnych rozmiarów piersi.
  •  Nadaje się do sterylizacji parowej, wrzątkiem oraz mikrofalówek.
  • Łatwy w użyciu i czyszczeniu.
  •  Dostępna pojemność: 160 ml
  •  Nie zawiera BPA, PVC ani ftalanów.

Przyjazna środowisku marka z Nowej Zelandii.

Nasza historia.
Haka to tradycyjny taniec wojenny Maorysów w Nowej Zelandii, który ma bardzo szczególne znaczenie - „bądź silnym wojownikiem, a radość i uśmiech na twarzy pomoże znaleźć Ci siłę, aby stawić czoła wyzwaniom jakie niesie życie." Oto przesłanie, które przekazaliśmy naszej córce Courtney.

Haakaa to w 100% rodzinna firma prowadzona w Nowej Zelandii. Przesłanie naszej marki jest mocne i pełne pasji, a ono inspiruje i motywuje nas do robienia tego, co robimy.

Haakaa powstała w związku z naszymi problemami ze znalezieniem nietoksycznych i bezpiecznych produktów dla naszej córki Courtney. Courtney ma specjalne potrzeby, ponieważ urodziła się z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami. Kiedy ochrona zdrowia i środowiska, w którym będzie wychowywana nasza córka w przyszłości, stała się naszym najwyższym priorytetem, to wtedy narodziła się Haakaa.
Na przestrzeni lat niezwykle trudno było znaleźć ekologiczne produkty odpowiednie dla niemowląt i dzieci. Większość przyjaznych dla środowiska marek dziecięcych miała ograniczony zasięg, a wysyłka do Nowej Zelandii była trudna i kosztowna. Zdaliśmy sobie sprawę, że istnieje luka w opracowaniu asortymentu, który byłby nie tylko wygodny i wszechstronny, ale także bezpieczny dla rodziców i ich dzieci.

Dziś Haakaa oferuje imponującą gamę produktów dla niemowląt i mam, wykonaną z przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych surowców, takich jak silikon, stal nierdzewna, szkło, bambus i kauczuk naturalny. Wszystkie produkty Haakaa są projektowane w Nowej Zelandii, produkowane w wybranych zaawansowanych międzynarodowych fabrykach pod ścisłą kontrolą jakości i testowane pod kątem zgodności z najwyższymi światowymi standardami bezpieczeństwa (takimi jak europejska EN14350 i amerykańska FDA), zapewniając nic innego jak najwyższe bezpieczeństwo i jakość.

Czujemy się zaszczyceni, że możemy przekazać nasze przesłanie innym rodzinom.
Tworząc ekologiczne i przyjazne dzieciom produkty, nie tylko chronimy nasze dzieci przed szkodliwymi chemikaliami i toksynami, ale także zapewniamy im przyszłość i przyszłość naszej planety.

Naprawdę wierzymy, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Chociaż życie z dzieckiem o specjalnych potrzebach jest czasami trudne i wyczerpujące, ta niesamowita marka i nasza podróż nie zaczęłyby się bez niej. Lekcje i doświadczenia, których Courtney uczy nas każdego dnia, to coś, za co wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni, a jej uśmiech i duch walki są siłą napędową każdego z nas.

MHK039-G