Haakaa Butelka silikonowa do karmienia gen.3 250ml Grey

Wielofunkcyjna butelka silikonowa, kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami  Gen.3.

BHK250-G
Haakaa
84,00 zł
69,00 zł Oszczędź 15,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 67,20 zł

0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund
Ilość

Dostępność: Wysoka dostępność

Butelka wykonana jest z silikonu medycznego, dzięki czemu jest wyjątkowo miękka i bezpieczna dla Twojego dziecka.

Jest łatwa do trzymania dla małych rączek, a ponieważ silikon jest odporny na uderzenia, możesz nauczyć dziecko samodzielnego picia, nie martwiąc się o stłuczenie.

Najbardziej ekscytującą cechą naszej silikonowej butelki jest to, że jest w pełni kompatybilna z naszym laktatorem Gen. 3 i pozostałymi silikonowymi akcesoriami do butelek.

Dzięki szybkiemu przekręceniu górnej części możesz zamienić pokrywkę butelki dla niemowląt na dowolną z gamy opcjonalnych wymiennych nasadek Gen. 3 (każdy sprzedawany osobno).


W naszym portfolio znajdziesz muszlę umożliwiającą odciąganie pokarmu bezpośrednio do butelki, łyżeczkę do karmienia, gdy dziecko przechodzi na pokarm stały, ustnik niekapek, który pomaga dziecku w samodzielnym przejściu picia z butelki na kubek oraz krążek uszczelniający, aby zachować resztki jedzenia lub mleka.

Użyte materiały: Podstawa butelki- Silikon medyczny, Polifenylosulfon (PPSU)
Nakrętka mocująca- Polipropylen (PP)
Silikonowy smoczek antykolkowy- Silikon medyczny

Główne cechy:

  •  Wielofunkcyjna butelka silikonowa, kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami  Gen.3.
  • Naturalnie ukształtowany, miękki silikonowy smoczek naśladuje karmienie piersią.
  • Podwójne otwory wentylacyjne zapobiegają niepożądanemu wlotowi powietrza.
  • Szeroka szyjka ułatwia czyszczenie.
  • Nadaje się do sterylizacji parowej, poprzez gotowanie oraz mycia w zmywarce.
  • Nie zawiera BPA, PVC ani ftalanów.

Przyjazna środowisku marka z Nowej Zelandii.

Nasza historia.
Haka to tradycyjny taniec wojenny Maorysów w Nowej Zelandii, który ma bardzo szczególne znaczenie - „bądź silnym wojownikiem, a radość i uśmiech na twarzy pomoże znaleźć Ci siłę, aby stawić czoła wyzwaniom jakie niesie życie." Oto przesłanie, które przekazaliśmy naszej córce Courtney.

Haakaa to w 100% rodzinna firma prowadzona w Nowej Zelandii. Przesłanie naszej marki jest mocne i pełne pasji, a ono inspiruje i motywuje nas do robienia tego, co robimy.

Haakaa powstała w związku z naszymi problemami ze znalezieniem nietoksycznych i bezpiecznych produktów dla naszej córki Courtney. Courtney ma specjalne potrzeby, ponieważ urodziła się z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami. Kiedy ochrona zdrowia i środowiska, w którym będzie wychowywana nasza córka w przyszłości, stała się naszym najwyższym priorytetem, to wtedy narodziła się Haakaa.
Na przestrzeni lat niezwykle trudno było znaleźć ekologiczne produkty odpowiednie dla niemowląt i dzieci. Większość przyjaznych dla środowiska marek dziecięcych miała ograniczony zasięg, a wysyłka do Nowej Zelandii była trudna i kosztowna. Zdaliśmy sobie sprawę, że istnieje luka w opracowaniu asortymentu, który byłby nie tylko wygodny i wszechstronny, ale także bezpieczny dla rodziców i ich dzieci.

Dziś Haakaa oferuje imponującą gamę produktów dla niemowląt i mam, wykonaną z przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych surowców, takich jak silikon, stal nierdzewna, szkło, bambus i kauczuk naturalny. Wszystkie produkty Haakaa są projektowane w Nowej Zelandii, produkowane w wybranych zaawansowanych międzynarodowych fabrykach pod ścisłą kontrolą jakości i testowane pod kątem zgodności z najwyższymi światowymi standardami bezpieczeństwa (takimi jak europejska EN14350 i amerykańska FDA), zapewniając nic innego jak najwyższe bezpieczeństwo i jakość.

Czujemy się zaszczyceni, że możemy przekazać nasze przesłanie innym rodzinom.
Tworząc ekologiczne i przyjazne dzieciom produkty, nie tylko chronimy nasze dzieci przed szkodliwymi chemikaliami i toksynami, ale także zapewniamy im przyszłość i przyszłość naszej planety.

Naprawdę wierzymy, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Chociaż życie z dzieckiem o specjalnych potrzebach jest czasami trudne i wyczerpujące, ta niesamowita marka i nasza podróż nie zaczęłyby się bez niej. Lekcje i doświadczenia, których Courtney uczy nas każdego dnia, to coś, za co wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni, a jej uśmiech i duch walki są siłą napędową każdego z nas.

BHK250-G