- 10% DODATKOWA ŻNIŻKA! Z KODEM:

SPRING10
Kliknij i skopiuj

Canpol babies Elektryczny aspirator do nosa Easy Natural

Canpol babies Elektryczny aspirator do nosa Easy Natural

9/319
Canpol babies
170,00 zł
Ilość
Kup teraz, zapłać za 30 dni

wystarczy wypełnić formularz

Sprawdź dostępność tego produktu w sklepach stacjonarnych

Dostępność: Średnia

Canpol babies Elektryczny aspirator do nosa Easy Natural

Elektryczny aspirator do nosa Canpol babies EasyNatural w kilka sekund oczyści nosek Twojego Maluszka i umożliwi mu swobodne oddychanie.

Naładowany aspirator elektryczny Canpol babies EasyNatural można używać bezprzewodowo – nie potrzebujesz odkurzacza, dlatego jest bezpieczniejszy dla dziecka. Akumulator jest ładowany za pomocą kabla USB, dzięki czemu można naładować go również poprzez powerbank, jako dodatkowe zabezpieczenie przed rozładowaniem, kiedy jesteś poza domem. Cichy tryb pracy umożliwia korzystanie z urządzenia także podczas snu dziecka.

W zestawie znajdują się 2 wymienne silikonowe końcówki dopasowane do wieku i potrzeb Maluszka – z wąską końcówką stosowana u małych dzieci lub płynnej wydzieliny i szersza przeznaczona do większych dziurek lub do używania przy gęstej wydzielinie.

Miękki i bezpieczny silikon, z którego zostały wykonane końcówki, chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając jej uszkodzeniu podczas nagłych ruchów dziecka.

Aspirator jest łatwy do utrzymania w czystości – zbiorniczek na wydzielinę można zdjąć i umyć, a silikonowe końcówki sterylizować. W zestawie jest również specjalna szczoteczka umożliwiająca dokładne oczyszczenie kanalików. Elektryczny aspirator do nosa Canpol babies EasyNatural idealnie sprawdza się do szybkiego, efektywnego i higienicznego usuwania zalegającej w nosie wydzieliny. Elektryczny aspirator do noska Canpol babies EasyNatural jest rekomendowany dla dzieci od pierwszych chwil życia.

  • Przyjazny dla dziecka i praktyczny dla rodziców – ułatwi pielęgnację dziecka przy przeziębieniu.
  • Szybko i skutecznie usuwa wydzielinę z noska dziecka.
  • Cichy tryb pracy – umożliwia korzystanie z urządzenia także podczas snu dziecka.
  • 3 poziomy siły ssania – niski, średni i wysoki, dzięki czemu można dopasować ją do gęstości wydzieliny.
  • 2 wymienne końcówki – dłuższa i krótsza, aby lepiej dopasować aspirator do dziecięcego noska.
  • Miękki silikon – końcówki do noska, wykonane z bezpiecznego i elastycznego silikonu, nie podrażniają delikatnej śluzówki.
  • Higieniczny – elementy łatwe w czyszczeniu.
  • Wygodne ładowanie i używanie bezprzewodowo – ładowanie za pomocą kabla USB lub powerbank.
  • Bezpieczny dla dzieci od pierwszych chwil życia.

Przed użyciem upewnij się, że głowica oraz cały aspirator zostały odpowiednio złożone. Jeśli podczas użytkowania wystąpi jakakolwiek awaria, natychmiast wyłącz urządzenie. Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed pierwszym użyciem.

Ważne! Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Nie używaj i nie przechowuj w pobliżu źródeł ciepła, gorących powierzchni, w miejscach o wysokiej wilgotności oraz w miejscach zakurzonych. Regularnie sprawdzaj urządzenie i dołączone do niego akcesoria. Unikaj długotrwałego stosowania. Przed każdym użyciem sprawdź, czy urządzenie nie jest uszkodzone. Nigdy nie wkładaj aspiratora zbyt głęboko do nosa.

Uwaga! Wybierz jeden z trzech poziomów mocy, naciskając przycisk siły ssania. Sprawdź poziom siły ssania na wskaźniku: niski – 1 lampka, średni – 2 lampki, wysoki – 3 lampki. Dobierz siłę ssania do potrzeb.

Połóż dziecko na plecach lub staraj się trzymać jego główkę w trakcie używania urządzenia. Nie wkładaj aspiratora zbyt głęboko do nosa. Nigdy nie używaj do czyszczenia uszu, ust lub oczu.

Dostawa i sposoby płatności

KOSZTY WYSYŁKI NA TERENIE POLSKI

Wartość zamówienia powyżej 200 zł Wartość zamówienia poniżej 200 zł
Kurier DPD – przedpłata za darmo 15,00 zł
Kurier DPD – pobranie za darmo 20,00 zł
Kurier GLS – przedpłata za darmo 19,00 zł
Kurier GLS – pobranie za darmo 25,00 zł
Poczta Polska – przedpłata za darmo 16,00 zł
Inpost Paczkomaty – przedpłata za darmo 14,50 zł
Orlen Paczka – przedpłata za darmo 10,00 zł
Odbiór osobisty* za darmo za darmo

* Punkty odbioru: Gdańsk, Gdynia, Poznań, Bydgoszcz

Formy płatności:
Przelew tradycyjny
Przelew online z Tpay
Przelew online z bramką FirstData
PayPo – kup teraz, zapłać za 30 dni


Wybierając szybkie płatności online możesz zapłacić Kartą, szybkim przelewem Blikiem lub PayPo. Płatność od razu spływa na nasze konto, a my jak najszybciej przystępujemy do realizacji twojego zamówienia.


9/319

Te produkty mogą Cię zainteresować