Chicco Łóżeczko Baby Hug AIR 4w1

Baby Hug - mobilne łóżeczko dziecięce, krzesełko stołowe, fotel - teraz w wersji Air!

posiada siateczkowe wstawki, dzięki czemu jest bardziej przewiewny, a rodzic jeszcze łatwiej i szybciej może doglądać leżącego w nim dziecka

wersja Air ma też nowe zawieszki w modnych, stonowanych kolorach odpowiednich dla małych oczu

wielofunkcyjny i elegancki produkt 4w1 może służyć jako łóżeczko, leżaczek, krzesełko do karmienia lub fotelik

Baby Hug będzie towarzyszyć tobie i twojemu dziecku w każdej porze dnia

dzięki 4 obrotowym kółkom i systemowi regulacji wysokości, Baby Hug 4 w 1 jest idealnym sprzymierzeńcem dla Was gdziekolwiek jesteście

Baby Hug 4 in 1 od firmy Chicco to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców ceniących sobie wielofunkcyjność! Baby Hug to nic innego jak gondola, leżaczek, krzesełko do karmienia czy fotelik, które będzie z Twoim dzieckiem każdego wspaniałego dnia od urodzenia do 3 lat!

Gondola to idealne miejsce, by nasz maluszek mógł w spokoju odbywać drzemki i relaksować się. Dzięki regulowanej wysokości gondoli - za pomocą pedała, dostosujemy ją do swoich potrzeb i będziemy mieli zawsze naszego malucha na oku. Dodatkowo dołączono pałąk z zabaweczkami oraz funkcjami, które w pełni przyciągną uwagę i zainteresowanie naszego dziecka. Do dyspozycji są 3 śliczne zabaweczki, efekty dźwiękowe (6 kołysanek i 6 zabawnych dźwięków) i świetlne. Leżaczek został wyposażony w mięciutki materacyk redukcyjny zapewniający maksymalny komfort dla naszego dziecka (można zdjąć). Pozycja leżaczka może być regulowana w zakresie 3 pozycji - pozycja leżąca pomaga na przypadłość refluksu żołądkowego.

Gdy nasz maluch będzie miał już 6 miesięcy możemy przekształcić naszego Hug'a w krzesełko do karmienia oraz odpowiednio dostosować jego wysokość do stołu w mieszkaniu czy domu. Dzięki 4 kołom i hamulcowi w prosty sposób umiejscowisz krzesełko przy stole. Za bezpieczeństwo przed wypadnięciem będą odpowiadać 5 punktowe pasy. Hug sprowadzony do najniższego poziomu może posłużyć naszemu dziecku jako fotelik podczas rysowania czy pisania przy stoliczku. Tapicerkę możną zdjąć co ułatwi zachowaniu w czystości Baby Hug'a.

Zalety produktu:

wielofunkcyjne - gondola, leżaczek, krzesełko do karmienia, fotelik

regulowana wysokość w każdym trybie użytkowania za pomocą pedała

pałąk z 3 zabawkami oraz funkcjami dźwiękowymi (6 kołysanek i 6 zabawnych dźwięków) i świetlnymi

miękki materacyk redukcyjny (możliwość zdjęcia)

regulowana pozycja leżaczka (3 pozycje)

4 kółka i hamulec pozwolą na łatwe przemieszczanie

5 punktowe pasy bezpieczeństwa

zdejmowana tapicerka ułatwi zachowanie w czystości

wykonane z trwałych i mocnych materiałów

waga: 10,2kg

Wymiary: rozłożony 88/122 x 60 x 85 cm, złożony 60 x 60 x 85 cm

Wiek: od 0 do 36 miesięcy

Chicco
STONE