Tommee Tippee Bidon ze słomką niekapek Rakieta 230ml 6m+ zielony

Tommee Tippee Bidon ze słomką niekapek Rakieta 230ml 6m+ zielony

 

Tommee Tippee
35,99 zł
Ilość
Kup teraz, zapłać za 30 dni

wystarczy wypełnić formularz

Dostępność: Wysoka dostępność

Tommee Tippee Bidon ze słomką niekapek Rakieta 230ml 6m+ zielony

Przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia, Pierwszy Kubek ze słomką o pojemności 230ml stanowi świetną alternatywę dla kubka niekapka i może odegrać ważną rolę podczas odstawiania dziecka od piersi. Do tego momentu Twój maluszek był przyzwyczajony do ssania piersi lub picia z butelki, a więc wprowadzenie kubka to kluczowy element jego rozwoju, a także rozwiązanie, które może odegrać ważną rolę podczas odstawiania dziecka od piersi.

Aby pomóc w płynnym przejściu na picie z kubka, wyposażono go w miękką silikonową słomkę, która naprawdę ułatwia picie i nie wymaga od dziecka zbyt dużego przechylania kubka. Duże uchwyty są poręczne dla dziecka, które, gdy rozwinie już swoje umiejętności, będzie mogło chwytać bezpośrednio za kubek - jak dorośli, ponieważ uchwyty te można zdejmować.

A dlatego, że życie z dzieckiem przysparza już wystarczająco dużo bałaganu, po schowaniu słomki kubek zamienia się w 100% niekapka!

Główne cechy

  • Produkt zaprojektowano specjalnie z myślą o przejściu od karmienia piersią lub butelką do picia z kubka
  • Delikatna słomka ułatwia picie i nie podrażnia dziąseł
  • Słomka chowana między łykami, więc nie ma ani bałaganu ani mowy o rozlaniu
  • Odczepiane uchwyty idealnie pasują do rączek Twojego dziecka
  • Wszystkie kubki Tommee Tippee są wolne od bisfenolu A

Niekapek

Nasza składana słomka charakteryzuje się nie tylko miękkością oraz delikatnością, ale także zamienia kubek w 100% niekapka, pomagając maluszkowi pozostać suchym podczas nauki picia!

Picie bez przechylania

Niektóre dzieci wolą słomkę od ustnika, bo nie muszą mocno przechylać kubeczka. Kubek wyposażony jest w delikatną chowaną słomkę, która ułatwia picie, zapobiega brudzeniu i nie podrażnia dziąseł podczas ząbkowania.

Dopasowany do małych rączek dziecka

Ten niewielki i lekki kubek z uchwytami łatwymi do trzymania jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci stawiających pierwsze kroki w nauce picia. W miarę jak picie przebiegać będzie coraz sprawniej, zdejmij po prostu uchwyty, a w rączkach malucha znajdzie się niemalże kubek dla dorosłych!

Łatwe w użytkowaniu

Wiemy, że opieka nad dzieckiem to wymagająca praca, więc zadbaliśmy o to, by wszystkie nasze kubki były łatwe w montażu i myciu (ciepłą wodą z dodatkiem środka myjącego albo w górnym koszu zmywarki), a także nadawały się do sterylizacji

Bezpieczny dla dziecka

Wszystkie kubki Tommee Tippee są wolne od bisfenolu A (BPA), dzięki czemu gwarantują najwyższą pewność.

Te produkty mogą Cię zainteresować