Kinderkraft Łóżeczko drewniane rosnące z funkcją kojca Koya

Kinderkraft Łóżeczko drewniane rosnące z funkcją kojca Koya

KINDERKRAFT

Kinderkraft Łóżeczko drewniane rosnące z funkcją kojca Koya

Łóżeczko KOYA 4 w 1 zostało zaprojektowane dla rodziców, którzy chcą spędzić ze swoim dzieckiem jak najwięcej czasu i być zawsze blisko niego. Pełni funkcję dostawki, łóżeczka niemowlęcego (90 x 60 cm) i dziecięcego (120 x 60 cm) oraz kojca. Jest idealnie dopasowane do potrzeb dziecka i rodzica: z łatwością ustawisz dno na różnych wysokościach, a w razie potrzeby zmienisz łóżeczko w kojec. Ma także kółka na 4 nóżkach, które są zaprojektowane w taki sposób, by nie rysowały podłogi. Łóżeczko dziecięce KOYA ma szczebelki z każdej strony, dzięki którym rodzic może mieć swoje dziecko zawsze na oku. Do KOYA dołączony jest pasujący wymiarami (dla łóżeczka i dostawki o wymiarach 90 x 60 cm) wygodny materac. To łóżeczko bezpieczne - zarówno boki łóżeczka jak i szczebelki są zaokrąglone. KOYA wyposażono w regulowane dno - w funkcji dostawki na 3 wysokościach, a w funkcji łóżeczka - 4.

  • 4 różne funkcje w 1 produkcie
  • Możliwość powiększenia łóżeczka
  • Materac 90 x 60 cm w zestawie

KOYA - wielofunkcyjne łóżeczko 4 w 1

Łóżeczko KOYA zostało zaprojektowane dla rodziców, którzy chcą spędzić ze swoim dzieckiem jak najwięcej czasu i być zawsze blisko niego. Pełni funkcję dostawki, łóżeczka niemowlęcego (90 x 60 cm) i dziecięcego (120 x 60 cm) oraz kojca. Jest idealnie dopasowane do potrzeb dziecka i rodzica: z łatwością ustawisz dno na różnych wysokościach, a w razie potrzeby zmienisz łóżeczko w kojec. Ma także kółka na 4 nóżkach.

Łóżeczko dziecięce 4 w 1

Łóżeczko dziecięce KOYA pełni funkcję: dostawki, łóżeczka niemowlęcego (90 x 60 cm) i dziecięcego (120 x 60 cm) oraz kojca. Dzięki prostej zmianie funkcji łóżeczko posłuży Ci od narodzin malucha do około 2 lat.

Bezpieczne Szczebelki

Szczebelki w łóżeczku dziecięcym mają zachowane bezpieczne odległości, co zwiększa bezpieczeństwo malucha podczas snu i zabawy.

Maluch Zawsze Na Oku

Szczebelki w łóżeczku na każdej ścianie nie tylko zapewniają dziecku odpowiedni przepływ powietrza, ale także pozwalają rodzicom na zerkanie co akurat robi ich maluszek. Zarówno w funkcji dostawki, jak i łóżeczka czy kojca rodzic będzie miał swoje dziecko zawsze na oku.

Zaokrąglone Narożniki

Bezpieczeństwo to priorytet - dlatego KOYA jest starannie wykończone, a wszystkie narożniki są zaokrąglone.

Bezpieczne Materiały

Łóżeczko dziecięce KOYA pomalowano bezpiecznymi dla dzieci farbami. Są przetestowane i nietoksyczne dla maluchów.

Regulacja Wysokości Dna W Dostawce

Dno w łóżeczku dostawnym można regulować na 3 wysokościach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz KOYA do wysokości swojego łóżka.

KINDERKRAFT