Bez przewodów, bez hałasu, bez ciśnienia Przyłóż miękką silikonową pompkę do piersi, aby delikatnie odciągnąć lub zebrać wypływające mleko.

Wygodny w użyciu

Odciąganie pokarmu nie jest czynnością, którą większość mam wykonuje dla przyjemności. Jednak dzięki temu delikatnemu i prostemu laktatorowi to doświadczenie jest relaksujące, naturalne i wygodne, jak to tylko możliwe. Wystarczy ścisnąć podstawę, a następnie przyłożyć miękką muszlę do piersi - wytwarza to naturalne podciśnienie, które sprzyja uwalnianiu się mleka.

Odciągnij, złap lub zapewnij ulgę

Masz do wyboru trzy opcje. Po prostu ściśnij pojemnik z mocą jaką potrzebujesz, aby złagodzić dyskomfort; kontynuuj ściskanie, jeśli chcesz odciągnąć pokarm w całości, lub po prostu pozostaw przy piersi, bez użycia rąk, aby złapać wypływające mleko, gdy karmisz dziecko z drugiej piersi.

Mały, w rozmiarze torebki

Jeśli chodzi o mleko mamy, nigdy nie wiesz, kiedy będziesz miała jego nadmiar. Na szczęście nasz silikonowy laktator jest na tyle mały i lekki, że z łatwością zmieści się w torebce, więc możesz go używać, kiedy tylko potrzebujesz, zamiast tracić cenne krople wyciekające do wkładki laktacyjnej.

Łatwy do czyszczenia

Życie świeżo upieczonej mamy jest bardzo pracowite. Silikonowy laktator nie przysporzy dodatkowych obowiązków dzięki jednoczęściowej konstrukcji bez przewodów, którą łatwo umieścić w zmywarce lub dowolnym sterylizatorze. Posiada także przyssawkę, dzięki której jest mniej prawdopodobne, że doświadczysz rozdzierającego serce uczucia rozlania swojego cennego mleka.

Odporny na dzieci

Przyczepna podstawa zapobiega przypadkowemu przewracaniu przez małe rączki. Wykonany w całości z silikonu spożywczego wolnego od BPA, PVC i ftalanów, jest również odporny na gryzienie, co przydaje się, gdy dzieci stają się coraz bardziej ciekawskie, pewne siebie i zręczniejsze!

Torba sterylizacyjna wielokrotnego użytku

W zestawie znajduje się poręczna torebka do sterylizacji w podróży i w kuchence mikrofalowej. Jest to prosty sposób na przechowywanie i sterylizację laktatora oraz akcesoriów, przy jednoczesnym wyeliminowaniu 99% zarazków. Każda torebka może być użyta do 30 razy, dzięki czemu jest przyjazna dla naszej planety.

Sterylny woreczek na mleko

Stabilna podstawa woreczka umożliwia wygodne przelewanie mleka, a podwójne strunowe zapięcie zabezpiecza przed rozlaniem. Na woreczku można zamieścić notatkę o dacie, godzinie i ilości odciągniętego pokarmu, dzięki czemu nie musisz już zapamiętywać.

Łatwy w obsłudze

Oto jak należy używać silikonowy laktator:

1. Delikatnie ściśnij podstawę.

2. Przyłóż muszlę do piersi - upewnij się, że brodawka jest wyśrodkowana w szyjce muszli.

3. Zwolnij uścisk. Sutek powinien przylegać do wąskiej szyjki muszli i zostać delikatnie wciągnięty do środka .

4. Znalezienie właściwej pozycji może wymagać przeprowadzenia kilku prób. Gdy będziesz gotowa, odciągaj pokarm ściskając pojemnik lub po prostu zwolnij uścisk, aby pojemnik napełnił się mlekiem.

5. Aby muszla szczelnie przylegała do piersi, przytrzymaj laktator we właściwym położeniu i delikatnie odklej brzeg miękkiej muszli, a następnie przyłóż ją ponownie.

Tommee Tippee

Zobacz w naszym sklepie

Tommee Tippee Laktator... Tommee Tippee Laktator...