Gwarantowana ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami i zarazkami

Higieniczna, wielowarstwowa folia GREENFILM zabija 99% niebezpiecznych zarazków, takich jak E. coli i Staphylococcus Aureus. W kontakcie z produktem powstrzymuje bakterie przed rozkładem białek, które są odpowiedzialne za powstawanie wielu nieprzyjemnych zapachów.

Zakręć i zapakuj każdą pieluszkę osobno

Pieluszki są zawijane pojedynczo, dzięki czemu zapach i bałagan nie wydostaną się na zewnątrz nawet po otwarciu pokrywy lub opróżnieniu pojemnika. Inteligentna, szczelna pokrywa zatrzymuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, a wbudowany tłok wpycha pieluchy głęboko do pojemnika, dzięki czemu masz czyste ręce.

Nowy, bardziej ekologiczny system

Aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, pojemnik na pieluchy Twist & Click i wkład do pojemnika są wykonane w 98% z plastiku pochodzącego z recyklingu i w pełni nadającego się do ponownego przetworzenia. Nasza wielowarstwowa folia higieniczna jest teraz organiczna i wykonana z pozyskiwanej w zrównoważony sposób trzciny cukrowej GREENFILM (System ocen i certyfikacja dla zrównoważonej produkcji folii).

Wkład wystarcza nawet na 1 miesiąc*

Każdy wkład na pieluchy do pojemnika zapewnia wystarczającą ilość folii higienicznej, aby owinąć do 1 miesiąca* pieluch, w zależności od rozmiaru i liczby używanych pieluch.

*W oparciu o użycie pieluszek w rozmiarze 1 (2-5kg)

Oszczędność miejsca

Smukły i kompaktowy pojemnik na pieluchy Twist & Click sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Mieści do 28* pieluszek, co oznacza mniej wycieczek do zewnętrznego kosza.

*Mieści do 28 pieluszek (przy zużyciu trzech pieluszek w rozmiarze 1 (2–5 kg) na dobę)

Modne kolory

System usuwania pieluch dostępny w modnych kolorach jest stylowym dodatkiem do każdego domu, który pomaga utrzymać porządek i uwolnić się od nieprzyjemnych zapachów.

Które wkłady są kompatybilne z tym pojemnikiem na pieluchy?

Pojemnik na pieluchy sprzedawany jest z jednym wkładem fabrycznie zapakowanym. System usuwania pieluszek Twist & Click jest kompatybilny tylko z wkładami Twist & Click. Wkłady Sangenic TEC i Simplee Sangenic nie są kompatybilne z tym pojemnikiem.

Płaska pokrywa

Płaska pokrywa otwiera się przy każdej ścianie, co ułatwia ustawienie i opróżnianie pojemnika.

Wrzucanie do pojemnika

Wepchnij pieluchę do pojemnika, aż zostanie uchwycona przez grzebień.

Przekręć i klik

Przekręć pokrętło, aż usłyszysz kliknięcie - pieluszka jest teraz zawinięta w optymalną ilość folii.

Uszczelnianie

Zamknij pokrywę, a wbudowany tłok przesunie pieluchę do wnętrza pojemnika - bałagan i nieprzyjemne zapachy zostaną zamknięte.

Sagnenic Twist

Produkty z naszego sklepu

Sangenic Twist pojemnik na... Sangenic Twist pojemnik na...
Sangenic Twist pojemnik na... Sangenic Twist pojemnik na...
Sangenic Twist pojemnik na... Sangenic Twist pojemnik na...
Sangenic Twist pojemnik na... Sangenic Twist pojemnik na...
Sangenic Twist pojemnik na zużyte pieluszki biały + 6 wkładów Tommee Tippee Sangenic Twist pojemnik na zużyte pieluszki biały + 6 wkładów Tommee Tippee
  • Darmowa dostawa