Gwarantowana ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami i zarazkami

Higieniczna, wielowarstwowa folia GREENFILM zabija 99% niebezpiecznych zarazków, takich jak E. coli i Staphylococcus Aureus. W kontakcie z produktem powstrzymuje bakterie przed rozkładem białek, które są odpowiedzialne za powstawanie wielu nieprzyjemnych zapachów.

Zakręć i zapakuj każdą pieluszkę osobno

Pieluszki są zawijane pojedynczo, dzięki czemu zapach i bałagan nie wydostaną się na zewnątrz nawet po otwarciu pokrywy lub opróżnieniu pojemnika. Inteligentna, szczelna pokrywa zatrzymuje wszystkie nieprzyjemne zapachy, a wbudowany tłok wpycha pieluchy głęboko do pojemnika, dzięki czemu masz czyste ręce.

Nowy, bardziej ekologiczny system

Aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, pojemnik na pieluchy Twist & Click i wkład do pojemnika są wykonane w 98% z plastiku pochodzącego z recyklingu i w pełni nadającego się do ponownego przetworzenia. Nasza wielowarstwowa folia higieniczna jest teraz organiczna i wykonana z pozyskiwanej w zrównoważony sposób trzciny cukrowej GREENFILM (System ocen i certyfikacja dla zrównoważonej produkcji folii).

Wkład wystarcza nawet na 1 miesiąc*

Każdy wkład na pieluchy do pojemnika zapewnia wystarczającą ilość folii higienicznej, aby owinąć do 1 miesiąca* pieluch, w zależności od rozmiaru i liczby używanych pieluch.

*W oparciu o użycie pieluszek w rozmiarze 1 (2-5kg)

Oszczędność miejsca

Smukły i kompaktowy pojemnik na pieluchy Twist & Click sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Mieści do 28* pieluszek, co oznacza mniej wycieczek do zewnętrznego kosza.

*Mieści do 28 pieluszek (przy zużyciu trzech pieluszek w rozmiarze 1 (2–5 kg) na dobę)

Modne kolory

System usuwania pieluch dostępny w modnych kolorach jest stylowym dodatkiem do każdego domu, który pomaga utrzymać porządek i uwolnić się od nieprzyjemnych zapachów.

Które wkłady są kompatybilne z tym pojemnikiem na pieluchy?

Pojemnik na pieluchy sprzedawany jest z jednym wkładem fabrycznie zapakowanym. System usuwania pieluszek Twist & Click jest kompatybilny tylko z wkładami Twist & Click. Wkłady Sangenic TEC i Simplee Sangenic nie są kompatybilne z tym pojemnikiem.

Płaska pokrywa

Płaska pokrywa otwiera się przy każdej ścianie, co ułatwia ustawienie i opróżnianie pojemnika.

Wrzucanie do pojemnika

Wepchnij pieluchę do pojemnika, aż zostanie uchwycona przez grzebień.

Przekręć i klik

Przekręć pokrętło, aż usłyszysz kliknięcie - pieluszka jest teraz zawinięta w optymalną ilość folii.

Uszczelnianie

Zamknij pokrywę, a wbudowany tłok przesunie pieluchę do wnętrza pojemnika - bałagan i nieprzyjemne zapachy zostaną zamknięte.