Kiedykolwiek, gdziekolwiek chcesz

Lekki i wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić go torbie, szybki i łatwy w montażu, a jego używanie jest całkowicie bezgłośne. To prosty i dyskretny wybór dla mam, które decydują się odciągać pokarm, gdy są poza domem.

Oszczędzaj energię, będziesz jej potrzebować!

Niektóre mamy uważają, że ręczne laktatory są trudne w użyciu, ponieważ powtarzające się ruchy mogą sprawić, że dłonie będą jeszcze bardziej zmęczone! Rozumiemy to. Dlatego opracowaliśmy nowy, ergonomiczny kształt, idealnie dopasowany do wielkości kobiecych dłoni, który wymaga użycia mniejszej siły. Nadal możesz odciągać swoje cenne mleko w wydajny i
skuteczny sposób, ale po zakończeniu nadal będziesz czuła obie ręce!

Muszla silikonowa

Miękka, silikonowa muszla jest jak poduszeczka dla obolałych piersi,
a ergonomiczny uchwyt umożliwia łatwe trzymanie i odciąganie pokarmu jedną ręką, bez uczucia dyskomfortu.

Bezpieczny i łatwy
do czyszczenia

Laktator łatwo się rozkłada, a wszystkie jego części można myć ręcznie,
w zmywarce oraz nadają się do sterylizacji. Podobnie jak wszystkie nasze produkty, jest również wykonany w całości z materiałów wolnych od BPA/BPS, dzięki czemu masz pewność, że Twoje cenne mleko jest bezpieczne.

Prostota i komfort

Wiele mam wybiera laktatory ręczne, ponieważ są proste w obsłudze i ciche. Ten laktator spełnia obie te cechy, ale jest również naprawdę wygodny.

To nie są zawody

Każda mama odciąga pokarm w innym tempie, dlatego ten łatwy w użyciu ręczny laktator został zaprojektowany tak, abyś mogła się zrelaksować i działać we własnym tempie.
Do laktatora dołączyliśmy butelkę Closer to Nature o pojemności 150 ml z wyraźnymi znacznikami, dzięki którym będziesz mogła sprawdzić, ile pokarmu zbierasz. Jeśli zaczniesz odciągać więcej pokarmu, laktator będziesz mogła połączyć z każdą z butelek Closer to Nature i Advanced Anti Colic. (oprócz butelek szklanych)

Ty myślisz o dziecku, my myślimy o Tobie, Mamo!

Twoje piersi są niesamowite! Od około 16-22 tygodnia ciąży zaczynają produkować siarę - wczesne, skoncentrowane mleko, pełne składników odżywczych i przeciwciał zwalczających choroby. Kiedy Twoje dziecko pojawi się na świecie, Ty i Twoje wspaniałe piersi zapewnicie mu wszystko, czego potrzebuje na najlepszy start w życie. Ale to nie znaczy, że będzie łatwo.
Dla wielu mam karmienie piersią może być wyzwaniem
i sprawiać dyskomfort, więc staramy się zrobić wszystko, aby ułatwići uprzyjemnić ten proces. Nasza kolekcja Made for Me obejmuje szereg produktów- zaprojektowanych tak, by sprostać niesamowitemu wyzwaniu, jakim jest bycie mamą!

Laktator ręczny Tommee Tippee Made for Me, został zaprojektowany specjalnie dla Ciebie, ponieważ nie masz sobie równych! Chcemy wspierać Twoją przygodę z karmieniem piersią, umożliwiając Ci karmienie dziecka w dowolnym miejscu i czasie. Ten ręczny laktator jest inny. Niektóre ręczne laktatory są trudne w użyciu i mogą łatwo męczyć dłoń podczas odciągania pokarmu. Nasz jest specjalnie zaprojektowany, aby pasował do kobiecych dłoni, co oznacza, że potrzebujesz mniej energii do pompowania, a Twoje ręce nie będą się męczyć podczas odciągania. Wygodna, silikonowa muszla jest miękka i delikatna dla piersi, a jego rozmiar jest wystarczająco kompaktowy, aby zabrać go wszędzie do torebki lub torby do przewijania. Pasuje do wszystkich butelek dla niemowląt Tommee Tippee Closer to Nature i Advanced Anti Colic (oprócz butelek szklanych).

Tommee Tippee Laktator... Tommee Tippee Laktator...