Jedna baza. Cztery możliwości podróżowania


System modułowy NEXT oferuje najwyższą elastyczność dzięki czterem formom zabezpieczenia dziecka w podróży na pierwsze cztery lata, wygodnie wykorzystując jedną bazę dla wszystkich kompatybilnych produktów.

3,6 kg

REKOMENDOWANE UŻYCIE: Mocowanie boczne : Wzrost dziecka: 40–70 cm, do 9 kg

Kompatybilny z wózkami Nuna Triv, Demi Grow oraz Mixx Next

2,8 kg*

REKOMENDOWANE UŻYCIE: Tyłem do kierunku jazdy: Wzrost dziecka: 40–83 cm, do 13 kg

Kompatybilny ze wszystkimi wózkami Nuna

3,5 kg

REKOMENDOWANE UŻYCIE: Tyłem do kierunku jazdy: Wzrost dziecka: 40–85 cm, do 13 kg

Kompatybilny ze wszystkimi wózkami Nuna

3,6 kg

REKOMENDOWANE UŻYCIE: Tyłem do kierunku jazdy: Wzrost dziecka: 40–70 cm, do 19 kg

Przodem do kierunku jazdy: Wzrost dziecka: 76–105 cm, Max. do 19 kg

*Waga nie uwzględnia wkładek lub daszka

Baza BASE next™ oferuje najwyższą elastyczność stanowiącą filar całego systemu modułowego Next

Jak w łóżeczku, ale w podróży.

Tak, to naprawdę gondola do przewożenia dzieci w samochodach! To nie sen… ale maluchy z pewnością będą mogły spać spokojnie. Super wygodna, i-Size CARI next umożliwia dziecku spokojne wypoczywanie w pozycji całkowicie leżącej – to najlepsza pozycja dla rozwijającego się kręgosłupa.

Gondola kompatybilna z systemem modułowym NEXT jest wyposażona w materac i wkładki dla noworodka z organicznego dżerseju, które zwiększają komfort oraz trzypunktowe pasy dla większego bezpieczeństwa. Z Cari Next możesz podróżować bezpośrednio z domu do samochodu czy od razu na wózku – gdziekolwiek będziecie chcieli wyruszyć.

Jako fotelik samochodowy i gondola, nawet gdy życie toczy się wokół Was, ich sen nie zostanie przerwany, gdy będą przyjemnie leżeć w CARI next.

Na pierwsze przejażdżki i wspólne wyprawy.

Poczuj swobodę podróżowania dzięki PIPA next. Wystarczająco lekki, aby nosić w nim dziecko podczas zakupów – zaledwie 2,8 kg *! Wystarczająco wszechstronny, aby podróżować taksówką lub samochodem rodzinnym, dzięki możliwości instalacji za pomocą pasa samochodowego lub bazy.

Regulacja i –Size, regulowany zagłówek wraz pasami bez konieczności ich demontażu, osłona Dream Drape ™ i doskonała ochrona przed uderzeniami bocznymi dzięki wbudowanym w bazę absorberami (strefy zgniotu), które automatycznie się rozkładają, gdy fotelik jest zainstalowany w samochodzie zapewniając wygodną i bezpieczną jazdę.

*Waga nie uwzględnia daszka i wkładki dla noworodka

Od przytulnego fotela do spokojnego snu - jak w gondoli.

W te pracowite dni i długie podróże ARRA next zapewnia płynne przejście z łóżeczka do nosidełka. Trzy pozycje odchylenia pozwalają dziecku wygodnie leżeć, niezależnie od tego, czy fotelik ARRA next jest zapięty na tylnej kanapie samochodu, czy zamontowany na wózku.

Regulacja i-Size, lekka konstrukcja- waży zaledwie 3,5 kg *. Spełnia funkcje fotelika samochodowego oraz gondoli, dzięki odchyleniu oparcia do płaskiej pozycji bez zakłócania snu dziecka.

*Waga nie uwzględnia daszka i wkładki dla noworodka.

Komfortowa podróż, bezpieczeństwo na wymiar.

Elegancki i nowoczesny fotelik TODL next jest gotowy do drogi od pierwszych dni maluszka do wczesnego dzieciństwa. Pierwsze lata życia to dla dziecka moc radości i kroki milowe w poznawaniu świata, dlatego tak ważna jest kompatybilność w produktach dziecięcych.

Dzięki pięciu pozycjom odchylenia i pasom naramiennym, które dopasowują się wraz z każdą z sześciu pozycji zagłówka, TODL z łatwością dostosowuje się do wszystkich etapów rozwoju Twojego malucha, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze – tworzeniu wspomnień.