Fisher-Price Sorter + kolorowa piramidka

Fisher-Price Sorter + kolorowa piramidka

GRF11
Fisher Price
99,99 zł
79,99 zł Oszczędź 20%
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund
Ilość

Fisher-Price Sorter + kolorowa piramidka

Czas na EKO zabawę! Ten eko zestaw prezentowy od Fisher-Price łączy dwie klasyczne zabawki dla małych dzieci wykonane z materiałów pochodzenia roślinnego*. Zbuduj własny świat zabawy z Pierwszymi klockami malucha – w zestawie jest 10 kolorowych klocków o różnych kształtach, które można sortować, układać i wkładać do pojemnika przez otwory w wieczku. Ulubiona Piramidka z kółek ma podstawę, którą można rozbujać, trącając w nią rączką, oraz 5 kolorowych kółek do chwytania i układania. Ten uroczy zestaw prezentowy jest pełen aktywizującej zabawy, która pomaga rozwijać zręczność, koordynację ręka-oko i umiejętność rozwiązywania problemów. (*Zabawki wykonane w co najmniej w 90% z materiałów biopochodnych pozyskanych z trzciny cukrowej).

Zestaw prezentowy z dwoma klasycznymi zabawkami wykonanymi z materiałów pochodzenia roślinnego (*Zabawki wykonane w co najmniej w 90% z materiałów biopochodnych pozyskanych z trzciny cukrowej).

Piramidka z kółek ma kiwającą się podstawę i 5 kolorowych kółek do układania

Pierwsze klocki malucha to klasyczna zabawa w sortowanie i wkładanie z 10 kolorowymi klockami oraz pojemnikiem do przechowywania

Chwytanie, układanie i sortowanie zabawek pomaga rozwijać zręczność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Dla dzieci od 6 miesiąca życia

GRF11

Te produkty mogą Cię zainteresować