Muuvo Quick SE wózek spacerowy Diamond graphite

Muuvo Quick SE wózek spacerowy Diamond graphite

Diamond graphite
Muuvo
2 399,00 zł
Warianty:
Muuvo Quick SE wózek spacerowy Paradise gold
Muuvo Quick SE wózek spacerowy Sunset black
Muuvo Quick SE wózek spacerowy Diamond graphite
Ilość

Muuvo Quick SE wózek spacerowy Diamond graphite

Quick SE to najbardziej ekskluzywne wydanie bestsellerowego wózka z rodziny MUUVO. Poza designem kolekcji podążającym za nowoczesnymi trendami, Quick SE oferuje szereg komfortowych zarówno dla dziecka jak i rodzica rozwiązań. Są to między innymi nowa, obszerna gondola montowana na adapterach podwyższających z systemem memory buttons, dzięki którym wypięcie gondoli możliwe jest przy użyciu jednej ręki czy zupełnie nowy system regulacji pasów.

  

Duże, żelowe koła oraz odpowiednia amortyzacja dobrze sprawdzą się w każdym terenie, dodatkowo jego niewielka waga oraz możliwość złożenia spacerówki w dwóch kierunkach jednym ruchem ręki zapewnią komfort podczas codziennego użytkowania. 

Wózki MUUVO zostały zaprojektowane z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach – Wasz komfort i bezpieczeństwo są dla nas podstawą. Projektując nasze produkty skupiamy się przede wszystkim na solidnych kołach, nowoczesnych systemach zawieszenia, komfortowych amortyzatorach, mocnych hamulcach, kompaktowych stelażach, łatwo regulowanych rączkach, siedziskach i podnóżkach. Nasze produkty to więcej niż gwarancja wygody i mobilności, to także dobry design i bezpieczeństwo. Wózki Quick oraz Flex pozytywnie przeszły test na europejska normę bezpieczeństwa EN 1888:2012. Niedawno wózek Quick uzyskał także pozytywny wynik testu na normę prEN-1888-2:2018.

Wszystkie tkaniny, które używamy w naszych wózkach są impregnowane i posiadają ochronę UV50+, dzięki czemu ochronią Wasze dzieci przed szkodliwym działaniem słońca przez cały rok.

Komfort użytkowania

Dzięki płynnej regulacji pasów jeszcze szybciej i dokładniej dostosujesz długość pasów dla jak największego bezpieczeństwa.

Szczotkowane aluminium

Każdy z trzech kolorów wózka Quick SE opiera się na stelażu o strukturze szczotkowanego aluminium. 

Ozdobne tłoczenia

Ozdobne przeszycia zastąpiliśmy geometrycznymi tłoczeniami wykonanymi przy użyciu technologii Hot Pressed Lines. 

Stylowe detale

Każdą z wersji kolorystycznych Quicka SE charakteryzują  idealnie dopasowane akcenty ozdobne.

Memory buttons

Dzięki systemowi Memory Buttons montowaną na adapterach podwyższających gondolę wypniesz przy użyciu tylko jednej ręki. 

Muuvo
Diamond graphite