Espiro Art Wózek spacerowy 05 Turquise

Espiro Art Wózek spacerowy 05 Turquise

05 Turquise
Espiro
649,00 zł
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

Espiro Art Wózek spacerowy 05 Turquise

Wózek Espiro Art dedykowany jest rodzicom i dzieciom, którzy chętnie podróżują i poruszają się po mieście. Kompaktowy wózek spacerowy, najlżejszy w rodzinie espiro -waży tylko 6 kg!  Posiada bardzo wygodny system rozkładania oparcia  do pozycji płaskiej – ergonomiczny regulator.  W komplecie znajduje się pokrowiec na nóżki.

Lekki i kompaktowy stelaż

Wózek espiro art posiada wyjątkowy stelaż stworzony z myślą o podróżowaniu i poruszaniu się z dzieckiem po mieście. Zaledwie jednym ruchem ręki można go złożyć w małą kostkę, którą łatwo przenosić, transportować i przechowywać na płasko, jak i w pozycji stojącej. Wszystkie koła są wyposażone w  amortyzację. Ten model wózka jest superskrętny i bardzo płynnie jeździ się nim po każdym chodniku. Wózek posiada ergonomiczny hamulec typu  "stop and go" oraz pojemny kosz na akcesoria i zakupy. Do podróży z art'em została zaprojektowana specjalna torba – pokrowiec, dzięki której podróże z wózkiem będą jeszcze łatwiejsze. Wózek można przenosić jak plecak lub walizkę na kółkach.

Wielofunkcyjne siedzisko

Spacerówka art pomimo swoich kompaktowych rozmiarów i małej wagi (jedynie 6,6 kg) posiada obszerne siedzisko, którego oparcie można regolować za pomoca nowoczesnego regulatora, który wystarczy przekręcić. Jest on nowatorskim rozwiązaniem w spacerówkach. Oparcie płynnie opada i podnosi się do dowolnego poziomu. Wraz z regulowanym podnóżkiem można stworzyć dziecku idealnie długą powierzchnię do spania. Do wózka dołączony jest pokrowiec na nóżki, by dziecko czuło się komfortowo w chłodniejsze dni.

Dodatkowo powiększana budka

Dodatkowy daszek i powiększana sekcja w budce osłania przed wiatrem, opadami i słońcem. Budka wyposażona jest dodatkowo w duże okno wentylacyjne zabezpieczone siatką. Tkanina wózka jest wodoodporna i chroni przed działaniem promieni UV.

 • Podnóżek w siedzisku wózka jest regulowany. Jeśli dziecko lubi spać w wózku uniesienie podnóżka do góry naturalnie przedłuża powierzchnię do spania.
 • Poszerzana budka
 • Wózek wyposażony jest w pojemny kosz na akcesoria i zakupy.
 • Oparcie wózka można ustawić płynnie w różnych pozycjach, dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko.
 • Wózek wyposażony jest w nowoczesny system regulacji oparcia - wystarczy przekręcić regulator i kąt nachylenia oparcia jest płynnie regulowany bez większego wysiłku.
  Wózek posiada duże okno wentylacyjne dodatkowo zabezpieczone siatką. Kiedy dziecko wygodnie śpi w pozycji leżącej umożliwia ono swobodny przepływ powietrza. Funkcja ta sprawdza się przede wszystkim podczas cieplejszych dni.
 • Wózek jest nizwykle kompatrowy po złożeniu, co w połączeniu z wagą 6,6 kg powoduje, że idealnie nada się na każdy wyjazd
 • Wózek posiada dodatkowe mniejsze okienko, które może służyć jako dodatkowa wentylacja lub do podglądania dziecka przez rodzica podczas spacerów.
 • Przednie koła są skrętne z osią obrotu 360
 • Wszystkie koła posiadają wbudowaną amortyzację, zarówno przednie, jak i tylne.
 • Z tyłu wózka znajduje się wygodny hamulec "stop and go".
 • Do wózka został zaprojektowany specjalny pokrowiec dla rodziców, którzy często podróżują. Można w nim przechowywać wózek i przenosić jak walizkę na kółkach lub jako plecak. Pokrowiec sprzedawany jest osobno.

Espiro
05 Turquise