Espiro Wózek Art Gray Center

Wózek Espiro Art
07 Gray Center
Espiro
619,00 zł
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

Wózek Espiro Art

Kompaktowy wózek spacerowy, najlżejszy w rodzinie espiro - waży tylko 6 kg! Idealny do miasta i idealny do podróży. Mały po złożeniu, łatwy w przenoszeniu i przechowywaniu. Z pełnowymiarowym siedziskiem, z nowoczesnym system rozkładania siedziska.

Lekki i kompaktowy stelaż

Wózek espiro art posiada wyjątkowy stelaż stworzony z myślą o podróżowaniu i poruszaniu się z dzieckiem po mieście. Zaledwie jednym ruchem ręki można go złożyć w małą kostkę, którą łatwo przenosić, transportować i przechowywać na płasko, jak i w pozycji stojącej. Wszystkie koła są wyposażone w  amortyzację. Ten model wózka jest superskrętny i bardzo płynnie jeździ się nim po każdym chodniku. Wózek posiada ergonomiczny hamulec typu  "stop and go" oraz pojemny kosz na akcesoria i zakupy. Do podróży z art'em została zaprojektowana specjalna torba – pokrowiec, dzięki której podróże z wózkiem będą jeszcze łatwiejsze. Wózek można przenosić jak plecak lub walizkę na kółkach.

Wielofunkcyjne siedzisko

Spacerówka art pomimo swoich kompaktowych rozmiarów i małej wagi (jedynie 6 kg) posiada obszerne siedzisko, którego oparcie można regolować za pomoca nowoczesnego regulatora, który wystarczy przekręcić. Jest on nowatorskim rozwiązaniem w spacerówkach. Oparcie płynnie opada i podnosi się do dowolnego poziomu. Wraz z regulowanym podnóżkiem można stworzyć dziecku idealnie długą powierzchnię do spania. Budka posiada duże okna wentylacyjne zabezpieczone dodatkowo siatką. Tkanina wózka jest wodoodporna i chroni przed działaniem promieni UV. Dodatkowy daszek osłania przed wiatrem, opadami, jak i słońcem.  Do wózka dołączony jest pokrowiec na nóżki, by dziecko czuło się komfortowo w chłodniejsze dni.

 

espiro art
Oparcie wózka można ustawić płynnie w różnych pozycjach, dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko.
espiro art
Wózek wyposażony jest w nowoczesny system regulacji oparcia - wystarczy przekręcić regulator i kąt nachylenia oparcia jest płynnie regulowany bez większego wysiłku.
espiro art
Wózek posiada dodatkowe mniejsze okienko, które może służyć jako dodatkowa wentylacja lub do podglądania dziecka przez rodzica podczas spacerów.
espiro art
Wózek posiada duże okno wentylacyjne dodatkowo zabezpieczone siatką. Kiedy dziecko wygodnie śpi w pozycji leżącej umożliwia ono swobodny przepływ powietrza. Funkcja ta sprawdza się przede wszystkim podczas cieplejszych dni.
espiro art
Przednie koła są skrętne z osią obrotu 360.
espiro art
Wszystkie koła posiadają wbudowaną amortyzację, zarówno przednie, jak i tylne.
espiro art
Z tyłu wózka znajduje się wygodny hamulec "stop and go". Wózek wyposażony jest w pojemny kosz na akcesoria i zakupy.
espiro art
Rączka w wózku wykonana jest w przyjemnej w dotyku i łatwej do czyszczenia eskoskóry.
espiro art
Barierkę wózka można szybko i wygodnie wypinać naciskając odpowiednie guziki po bokach.
espiro art
Do wózka został zaprojektowany specjalny pokrowiec dla rodziców, którzy często podróżują. Można w nim przechowywać wózek i przenosić jak walizkę na kółkach lub jako plecak. Pokrowiec sprzedawany jest osobno.
Espiro
07 Gray Center