Espiro Next Manhattan Wózek Wielofunkcyjny 210 New York Graphite Zobacz większe

Espiro Next Manhattan Wózek Wielofunkcyjny 210 New York Graphite

Producent:

Espiro

Nowe

 Espiro Next Manhattan Wózek Wielofunkcyjny 210 New York Graphite

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę.
Zapytaj o dostępność produktu Espiro Next Manhattan Wózek Wielofunkcyjny 210 New York Graphite internet@akpol.com.pl

2 399,00 zł

 Espiro Next Manhattan Wózek Wielofunkcyjny 210 New York Graphite

Solidna, aluminiowa rama wózka z 4 dużymi, pompowanymi kołami zapewnia stabilność oraz łatwe prowadzenie po każdym terenie. Dzięki doskonałej amortyzacji lekko się podbija, a jazda nawet w trudnych warunkach nie będzie problemem.

W pierwszym etapie używany może być z gondolą dla noworodków, następnie gondolę można zamienić na spacerówkę. Wózek posiada również możliwość montażu fotelika samochodowego na stelażu wózka. Za pomocą adapterów można zamontować nosidełko Leo Baby Design, Neo M od Cabrio Fix marki Maxi-Cosi, Cybex Aton, bądź Kiddy Evolution Pro (nosidełko i adaptery są opcją, do zakupienia osobno).

Nowoczesna gondola z regulacją nachylenia podłogi za pomocą paska dopasuje się do potrzeb dziecka. Dodatkowa wentylacja zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a możliwość złożenia jej na płasko ułatwi przenoszenie i transport w bagażniku samochodu.

Obszerne, wyprofilowane siedzisko spacerówki można montować w dwóch kierunkach jazdy - to świetne rozwiązanie dla najmłodszych dzieci, które chcą oglądać rodziców podczas wspólnych spacerów. Oparcie można ustawić w trzech pozycjach (w tym do niemal płaskiej), a podnóżek w dwóch - maluszek może spokojnie drzemać w czasie jazdy.