Smoczek Tommee Tippee 0m+ wieloprzepływowy Zobacz większe

Smoczek Tommee Tippee 0m+ wieloprzepływowy

Producent:

Tommee Tippee

Nowe

2 x Smoczek do butelek Tommee Tippee o wolnym przepływie , idealny dla dzieci w wieku 0+

Więcej szczegółów

22,00 zł

Czy wiesz, że Tommee Tippee oferuje specjalny smoczek do karmienia butelką już od urodzenia? Jego specjalny kształt przypominający kobiecą pierś sprawia, że dziecko karmione butelką nie odrzuca piersi matki, możesz więc ja karmić na przemian, w zależności od potrzeby. Tommee Tippee dba, aby karmienie było wyjątkowym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego maleństwa.

Cechy produktu:

  • Odpowiedni dla dzieci 0m+

  • Unikalny kształt ułatwiają niemowlęciu dokładne objęcie smoczka ustami

  • Wyjątkowo czuły zaworek antykolkowy

  • Miękki, naturalny smoczek silikonowy

  • Nie zawiera bisfenolu A (BPA)

Smoczek Tommee Tippee sprawia, że karmienie staje się wyjątkowo łatwe i przyjemne. Produkty z serii Closer to Nature są odpowiednie i bezpieczne dla każdego dziecka.

Jest to nadzwyczajny smoczek antykolkowy – zaprojektowany we współpracy z ekspertami od karmienia niemowląt i dzieci. Dzięki swojej naturalnej elastyczności i delikatności pozwala naśladować ruchy matczynej piersi, a łączenie karmienia piersią i butelką jeszcze nigdy nie było tak proste. Wyjątkowy kształt smoczka pobudza odruch ssania u niemowlęcia. Specjalny system odpowietrzający zapobiega kolkom u twojego maleństwa.

Z serią Closer to Nature® karmienie butelką staje się wyjątkowo proste. Produkty Closer to Nature® do karmienia butelką to doskonały wybór dla każdego dziecka. Unikalny, wyjątkowo szeroki smoczek naśladuje matczyną pierś, a jego giętkość i elastyczność zapewniają doznania zbliżone do karmienia piersią - co sprawia, że karmienie butelką jest jeszcze prostsze.

 

 

Opinie mam, które używają smoczka Tommee Tippee:

Smoczki z Tommee Tippee razem z butelkami zakupiłam jeszcze będąc w ciąży za namową koleżanek. Do zakupu przekonały mnie zapewnienia producenta, że smoczki te wspomagają naturalne karmienie piersią. Rzeczywiście: nie zawiodłam się! Gdy miałam problem z pokarmem i syn musiał być dokarmiany używałam właśnie tych smoczków. Są one silikonowe, więc dziecko musi się trochę namęczyć, żeby mleko wypływało. Smoczek jest wyprofilowany podobnie do kobiecej piersi, dzięki temu dziecko cały czas aktywnie ssie. Moje dziecko mimo dokarmiania butelką nie zraziło się do piersi - na czym mi najbardziej zależało. Smoczki posiadają specjalne otworki odpowietrzające, dzięki którym dziecko nie połyka za dużo powietrza.”

Smoczki na butelkę Tommee Tippee są na prawdę dobre i polecam je w 100% wszystkim mamom, które chcą karmić piersią i butelką jednocześnie. Dla mnie najważniejszy był kształt smoczka, który jest szeroki. Dwójka moich dzieci piła z butelek Tommee Tippee i jadła z piersi do ukończenia 1 roku. Smoczek o szybkim przepływie sprawdza się nie tylko przy mleku, ale również przy kaszce. Polecam z całego serca.”

Używamy tych smoczków i butelek od urodzenia maluszka. Nie miał żadnego problemu z zaakceptowaniem tych smoków, są z miękkiego silikonu, mają świetny system antykolkowy, łatwo się je myje. Bardzo serdecznie polecam!”

 

Mogę szczerze polecić, w szczególności mamom karmiącym piersią i naprzemiennie butelką. Wreszcie znalazłam smoczek i butelkę, z której moje dziecko potrafi ssać i potem potrafi tez jeść z piersi. Dzidziuś odpowiednio układa usteczka, język i nosek. Technika ssania według mnie taka jak przy piersi, a więc smoczek jest akceptowany bez żadnego „ale”. Nie ma efektu odrzucenia piersi po butelce.”

 

O czym powinnaś pamiętać karmiąc butelką:

1. Nie używaj butelek, które są zużyte, porysowane i uszkodzone.

2. Dokładnie sprawdzaj, przed i po każdym karmieniu, czy smoczek i butelka nie są uszkodzone, bądź zużyte.

3. Zanim wysterylizujesz butelkę, pamiętaj o jej dokładnym umyciu w ciepłej wodzie z mydłem, za pomocą szczotki. Następnie dokładnie ją wypłucz.

4. Nie wlewaj nigdy do butelki gorącej, dopiero co zagotowanej wody. Poczekaj około 30 minut, aż przestygnie.

5. Po nakarmieniu dziecka wyrzuć niewykorzystany pokarm.

6. Każde dziecko powinno mieć osobne, nowe butelki.

7. Przygotowuj pokarm na bieżąco. Dobrym rozwiązaniem jest pozostawienie butelki z wystudzoną, przegotowaną wodą, tak abyś mogła do niej dodać pokarm tuż przed karmieniem.

8. Jeśli przechowujesz butelki z pokarmem w lodówce, nie trzymaj ich na drzwiczkach. Jest to miejsce, w którym najszybciej zmienia się temperatura podczas otwierania lodówki.

9. Dobrym rozwiązaniem jest gotowy roztwór mleka w sterylnym opakowaniu, który możesz trzymać w szafce lub torbie, którą zabierasz ze sobą na spacer.

10. Nie podgrzewaj butelki w mikrofalówce. Może to zniszczyć wartości odżywcze w mleku i nierównomiernie je ogrzać.

11. Nigdy nie rozmrażaj w mikrofalówce ściągniętego mleka z piersi – zamiast tego lepiej pozwól mu zagrzać się w temperaturze pokojowej.