Britax-Romer Dualfix M i-Size obrotowy fotelik 0-18kg

Britax-Romer Dualfix M i-Size obrotowy fotelik 0-18kg
Storm Grey
Britax

Britax Romer DUALFIX M i-Size, do 18 kg, od 3 miesięcy do 4 lat, 61 - 105 cm

Kolor: Storm Grey


britax romer dualfix 

Britax Romer DUALFIX M I-Size

Szukasz bezpiecznego fotelika dla najmłodszego członka rodziny? Ufasz fotelikom RWF, ale boisz się, że starsze dziecko nie będzie chciało jeździć tyłem do kierunku jazdy? Koniecznie sprawdź fotelik Britax Romer DUALFIX. Dlaczego?

W dużym skrócie...

Nagrodzony DUALFIX M I-Size łączy atrakcyjny wygląd z najnowszą technologią bezpieczeństwa. Dzięki funkcji obrotu o 360° rodzice mogą z łatwością zmienić pozycję dziecka w foteliku i ustawić go tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Bogactwo zabezpieczeń zapewnia bezpieczną podróż dzieciom od narodzin do czterech lat.

A skupiając się na szczegółach, warto zwrócić uwagę na...

Konstrukcja fotelika Britax Romer DUALFIX została wzbogacona o dwa innowacyjne rozwiązania, dzięki którym oferowany fotelik jest jeszcze bezpieczniejszy. Mamy tu na myśli dodatkową nogę podpierającą, która nie tylko stabilizuje fotelik obrócony tyłem do kierunku jazdy, ale w przypadku zderzenia redukuje siłę skierowaną do przodu. Drugim systemem bezpieczeństwa zastosowanym w Britax Romer DUALFIX jest opracowany przez Britax Romer specjalny system Pivot Link, który w pierwszej fazie zderzenia kieruje siły w dół, a następnie do przodu zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia obrażeń główki i szyi dziecka. ADAC 4*

Britax Romer DUALFIX to nie tylko bezpieczeństwo

Rodzice, którzy korzystają z fotelika DUALFIX podkreślają wygodę oferowanego rozwiązania. Z pewnością największy efekt WOW wywiera obrotowa platforma, dzięki której fotelik można z łatwością obracać. Obracany fotelik to nie tylko swoboda ustawiania go tyłem lub przodem do kierunku jazdy, ale również wygoda podczas „instalacji” małego pasażera – na czas wkładania dziecka fotelik możemy skierować przodem do drzwi, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu i wysiłku. Wśród wielu innych prozaicznych udogodnień zastosowanych w rozwiązaniu Britax Romer DUALFIX na uwagę zasługuje zdejmowana tapicerka, którą w kilka chwil możemy zdjąć z fotelika, a następnie uprać w pralce – bez plam i zacieków towarzyszących ręcznemu czyszczeniu fotelików z niedemontowaną tapicerką.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją produktu.


 

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

 

ZAGŁÓWEK TYPU "V"

Niezwykle bezpieczny, specjalnie zaprojektowany zagłówek w kształcie litery V - komfortowe podparcie główki, podczas podróży. oraz dodatkowa ochrona w przypadku zderzenia bocznego, zmniejsza ryzyko urazu szyi i głowy dziecka. 

Regulacja zagłówka i pasów bezpieczeństwa od przodu fotelika - łatwe i komfortowe rozwiązanie - użytkowanie Dualfix M i-Size jest przyjemne i łatwe.

REGULOWANA RAMA ANTYROTACYJNA

W pełni regulowana rama antyrotacyjna fotelika Dualfix M i-Size - zapobiega niekontrolowanemu obrotowi podczas zderzenia - regulacja pochylenia o 8° gwarantuje dopasowanie do fotela samochodowego. Możliwość regulacji pozwala powiększyć przestrzeń na nogi dziecka aż do 10%.

OBRÓT O 360°

Łatwy w użyciu system obrotu 360° to wygodna zmiana kierunku przewożenia dziecka oraz możliwość odwrócenia przodem do drzwi kiedy umieszczamy lub wyjmujemy dziecko z fotelika.

Po zajęciu miejsca jednym prostym ruchem obracamy fotelik i w drogę!

5-PUNKTOWA UPRZĄŻ

5-punktowe pasy DUALFIX M i-Size - 2 punkty nad ramionami, 2 przy biodrach oraz klamra między nogami - taki układ to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. 

Dziecko jest doskonale utrzymywane wewnątrz bezpiecznej skorupy fotelika.

NOGA PODPIERAJĄCA

Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa fotelików jest dla marki Britax Romer priorytetem. Regulowana noga DUALFIX M i-Size minimalizuje pochylenie fotelika i dodatkowo zapobiega niekontrolowanemu obrotowi.

Regulacja wysokości, wskaźnik prawidłowego montażu - to gwarancja pełnej ochrony podczas nieprzewidzianych zdarzeń.

 

SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ SICT

Technologia SICT Inside - redukcja siły uderzenia bocznego, poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu i fotelikiem -zapewnia pochłonięcie znacznej części energii zanim dotrze do fotelika.

System działa automatycznie, nie musisz niczego regulować ani dostosowywać, zadziała kiedy będzie trzeba.

KOMFORTOWA ZDEJMOWANA TAPICERKA

Tapicerka fotelika DUALFIX M i-Size, wykonana z najwyższej jakości materiałów, odporna na pranie.

Łatwy demontaż, bez konieczności demontażu pasów - rozlany napój, okruchy i inny zanieczyszczenia to nie problem.

SYSTEM PIVOT LINK

Britax Romer opracował specjalny system Pivot Link. W pierwszej fazie zderzenia kieruje siły w dół, następnie do przodu - mniejsze ryzyko obrażeń delikatnej główki i szyi dziecka.

GŁĘBOKIE ŚCIANY BOCZNE

Wyjątkowo komfortowe, głębokie, miękko wyściełane, głębokie ściany boczne - pełna ochrona oraz komfort podróży dziecka.

Otaczają dziecko niczym kokon absorbują siły uderzeń.

OCHRANIACZE KLATKI PIERSIOWEJ

Neoprenowe, nowoczesne, miękkie ochraniacze pasów na klatkę piersiową - redukcja niepożądanego przemieszczenia dziecka w przypadku kolizji, zapewniają większy komfort.

Możliwość zdjęcia, bez demontażu pasów - odporne na pranie.

REGULACJA POCHYLENIA FOTELIKA

Britax Romer DUALFIX M i-Size posiada 12 pozycji pochylenia fotelika, zarówno przy montażu przodem jak i tyłem.

Dziecko znajdzie wygodna pozycję, będzie zrelaksowane, a Wasza podróż upłynie w spokoju.

PRZODEM LUB TYŁEM

Najbezpieczniejszym sposobem przewożenie dziecka w samochodzie jest umieszczenie fotelika tyłem do kierunku jazdy - w takim ułożeniu większość siły uderzenia pochłaniana jest przez fotelik minimalizując ryzyko urazu dziecka - szczególnie główki i szyi.

Fotelik może być używany tyłem w całym zakresie przeznaczenia od 61 do 105 cm wzrostu.

Dziecko może być przewożone przodem po osiągnięciu 76 cm wzrostu.

Zaleca się używanie fotelika tyłem do kierunku jazdy - maksymalna ochrona dziecka.


 

SPECYFIKACJA

 

  WYMIARY I WAGA

Wymiary fotelika:
(wysokość x szerokość x głębokość)

Waga:

48 x 44 x 74 cm

15 kg

Storm Grey