28-29 września (piątek, sobota)
godz: 10-20

30 września (niedziela)
godz: 10-18
Akpol Baby
ul. Jaśkowa Dolina 84

Wyjątkowy weekend dla rodziców i przyszłych rodziców
w Akpol Baby w Gdańsku!

Już niedługo odbędą się  Targi Dziecięce Akpol Baby w Gdańsku! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla rodziców i przyszłych rodziców. Z pewnością spędzimy razem wspaniałe dwa dni, który będzie dla Was okazją do skompletowania wyprawki dla Maluszka, jak i skorzystania z wielu inny promocji. Oprócz wyjątkowych ofert cenowych przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na Targi zapraszamy całe rodziny z Gdańska i okolic!

Super okazje cenowe!

28-30 września w sklepie Akpol Baby w Gdańsku będziecie mogli skorzystać ze świetnych ofert cenowych.

Szczegóły dotyczące promocji pojawią się już niedługo na naszej stronie! Targi i spotkanie z Expertami odbędą się w naszym sklepie w Gdańsku i będą trwały od piątku do soboty, natomiat promocje targowe będą obowiazywały o jeden dzień dłużej, czyli aż do niedzieli i dodatkowo na wszystkich sklepach dziecięcych Akpol Baby:

  • Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 84- Tutaj odbywają się nasze Targi
  • Gdynia-Grabówek, ul. Morska 122
  • Poznań, ul. Łacina 6 (Rataje), Strzeszyńska 63 (Podolany), Łukaszewicza 43 (Grunwald/Łazarz)
  • Bydgoszcz, ul. Gdańska 140
  • Płock, ul. Wyszogrocka 163
  • Elbląg, ul. Grunwaldzka 2, bud. b
  • Starogard Gdański, ul.Rycerska 2

Targi (28-29/09), podczas kórych będzie można spotkać się z Ekspertami danych marek, odbędą się tylko na sklepie Akpol Baby, Jaśkowa Dolina 84, Gdańsk.

ZOBACZ GAZETKĘ

Warsztaty z Pierwszej pomocy

Wszystkich uczestników Targów Dziecięcych zapraszamy na wyjątkowe warsztaty Pierwszej Pomocy, które będą prowadzone przez ratownika medycznego, z długoletnim stażem, Rafała Gaszczyka.

Warsztaty, jak udzielić pierwszej pomocy Dziecku, to bez wątpienia cenna wiedza, dla wszystkich rodziców. Przekazywana w bardzo przystępny sposób przez doświadczonego Ratownika zwiększa świadomość, ale przede wszystkim daje nam, rodzicom możliwość zapewniania bezpieczeństwa osobom, które najbardziej kochamy. Resuscytacja krążeniowo -oddechowa. Podstawowe czynności w udzieleniu pierwszej pomocy każdy powinien znać .Od naszych decyzji, szybkości reakcji od podjęcia jakichkolwiek działań zależy, czy będziemy umieli komuś pomoc. Bierność jest najgorszym rozwiazaniem.

Terminarz Warsztatów*:

Sobota 29 września: 10:30, 12:30, 13:00, 14:00, 15:30.

*Ze względu na wiele atrakcji twajacych w ciągu dnia, konkretna godzina rozpoczęcia warsztatów moze różnić się lekko od godziny podanej w Terminarzu.Badanie USG 4D ciąży

Specjalnie dla naszych klientów dajemy możliwość wykonania darmowego badania USG 4D ciąży.

USG 4 D wykonane przez lek.med. Ginekolog -położnik Piotr Augustyniak umożliwi obserwowanie przekroju wnętrza macicy i zarysów ciała płodu. USG pozwala ocenić wielkość i kształt różnych części ciała dziecka, struktur anatomicznych, położenia i budowę łożyska oraz ilość wód płodowych.  Przekrój 4D ułatwia rozpoznanie wad wrodzonych u płodu i cech, które mogą świadczyć o różnych chorobach genetycznych. Dzięki nowoczesnej technologii można zobaczyć twarz dziecka, jego nóżki czy rączki. Wielu psychologów twierdzi, że przyczynia się to do wytworzenia wczesnego i silnego związku emocjonalnego miedzy matką a dzieckiem.

Aby zakwalifikować się do badania należy dokonac zakupów i wypełnić wniosek. 

Zasady rejestracji>>     REGULAMIN

 

Wykłady Położnej - Marzena Dreczka

Podczas trwania Targów będziecie mieli wyjątkową okazję posłuchać wykładów Położnej ze Szkoły Rodzenia „Super Mama"

Położna z wieloletnim doświadczeniem podzieli się wiedzą na temat przydatne każdej przyszłej mamie. Będziecie mieli okazję posłuchać wykładów na temat ciąży, okresu połogu oraz kąpieli noworodka. 

Podpowie jak przygotować się do kąpieli  i jakich produktów dla dzieci używać. Bezpieczne składniki. Porady dla rodziców. Od 1 dnia życia. Wszystko o karmieniu piersią  i  laktacji jako najbardziej naturalny sposób żywienia noworodków i niemowląt. Zapewnia dziecku właściwy rozwój już od pierwszych chwil jego życia.

Koło Fortuny - 28/09, godz. 11-19

Mamy jeszcze jedną wyjątkową niespodziankę! Podczas Targów Dziecięcych będziecie mogli wziąć udział w Konkursie, w którym przygotowaliśmy całe mnóstwo wartościowych nagród. Czekamy na Was na miejscu wraz z Kołem Fortuny. Paragony już od 50 zł mogą wziąć udział w konkursie. Konkurs Koło fortuny odbędzie sie tylko w piątek 28 września w godz. 11-19.

Konsultacje dietetyczne

W dnaich 28-29 września, doradca żywieniowy, Wioletta Ługowska przeprowadzi warsztaty w tematyce:

- zalecenia żywieniowe

- porady dietetyczne dla kobiet w ciąży

- diety podczas karmienia piersią

- analiza składu ciała/tkanki tłuszczowej - ANALIZATOR TANITA

- Przeciwskazania: rozrusznik serca, ciąża.

Warsztaty (czas trwania ok. 30 min.) odbędą się w godzinach:

28 września: 11:00, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30.

29 września: 11:00, 13:00, 14:30, 16:00.

Stoiska ponad 40 marek

Targi Dziecięce to jedne za największych Targów zakupowych w Gdańku. W dniach 28-29 wrzesnia, na miejscu będzie czekało na Was ponad 40 marek z ekspertami. Z pewnością nie zawiodą Waszych oczekiwań. Każdy z nich przygotował mnóstwo atrakcji i Nowości! Zagoszczą u nas produkty uważane jako Trendy dziecięce 2018/2019 (Trends4kids).Koniecznie śledź nasz profil na Facebook/AkpolBaby oraz na Instagramie/AkpolBaby.  Bądź na bieżąco z ofertami i atrakcjami, kóre przygotowaliśmy dla Was w czasie targów.Marki biorące udział w Targach Dziecięcych: