1 marca, piatek
godz: 10-20

2 marca, sobota
godz: 10-20
Akpol Baby
ul. Łacina 6, Poznań

Wyjątkowy weekend dla rodziców i przyszłych rodziców
w Akpol Baby w Poznaniu!

Już w marcu odbędzie się VI edycja Targów Dziecięych Akpol Baby w Poznaniu! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla rodziców i przyszłych rodziców. Z pewnością spędzimy razem wspaniały weekend, który będzie dla Was okazją do skompletowania wyprawki dla Maluszka, jak i skorzystania z wielu inny promocji. Oprócz wyjątkowych ofert cenowych przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na Targi zapraszamy całe rodziny z Poznania i okolic!

Super okazje cenowe!

1 i 2 marca w sklepach Akpol Baby w Poznianiu będziecie mogli skorzystać ze świetnych ofert cenowych.

Szczegóły dotyczące promocji pojawią się już niedługo na naszej stronie! Promocje będą obowiązywały w naszych trzech sklepach w Poznaniu:

  • Rataje -ul. Łacina 6 - miejsce VI edycji Targów,
  • Grunwald/Łazarz -ul.  Łukaszewicza 43,
  • Podolany - ul. Strzeszynska 63.

Targi, podczas kórych będzie można spotkać się z Ekspertami danych marek, odbędą się tylko na sklepie Akpol Baby Poznań-Rataje, ul. Łacina 6.

ZOBACZ NASZĄ GAZETKĘ Z PROMOCJAMI

Warsztaty Bezpieczny Maluch

Wszystkich uczestników Targów Dziecięcych zapraszamy na wyjątekowe warsztaty Pierwszej Pomocy, które będą prowadzone przez ratowników medycznych Kampanii Bezpieczny Maluch.

Warsztaty, jak udzielić pierwszej pomocy Dziecku, to bez wątpienia cenna wiedza, dla wszystkich rodziców. Przekazywana w bardzo przystępny sposób przez doświadczonych Ratowników zwiększa świadomość, ale przede wszystkim daje nam, rodzicom możliwość zapewniania bezpieczeństwa osobom, które najbardziej kochamy

Terminarz Warsztatów*:

Piatek 1 marca: 10:30, 12:00, 13:30, 15:00

Sobota 2 marca:10:30, 12:00, 13:30, 15:00

*Ze względu na wiele atrakcji trwajacych w ciągu dnia, konkretna godzina rozpoczęcia warsztatów moze różnić się lekko od godziny podanej w Terminarzu.Koło Fortuny

Mamy jeszcze jedną wyjątkową niespodziankę! Podczas Targów Dziecięcych będziecie mogli wziąć udział w Konkursie, w którym przygotowaliśmy całe mnóstwo wartościowych nagród. Czekamy na Was na miejscu wraz z Kołem Fortuny. Paragony już od 50 zł mogą wziąć udział w konkursie. Do zabawy zapraszamy w piątek 1 marca.

Wykłady Położnych

Położne z wieloletnim doświadczeniem podzielą się wiedzą na tematy przydatne każdej przyszłej i obecnej mamie. Będziecie mieli okazję posłuchać wykładów na temat ciąży, okresu połogu oraz kąpieli noworodka. W wykładach biorą udziła zarówno kobiety w ciąży, jak również ich partnerzy, a nawet dziadkowie. Wykłady są bardzo ciekawe i przekazują praktyczną wiedzę.

Zajęcia będą odbywały się co godzinę od godz. 11-17. Ze wzgledu na to, że nie prowadzimy wczesniejszych zapisów, to czas rozpoczęcia wykładu uzależniony jest jednak od ilości chętnych i pytań po każdym szkoleniu.

W programie m.in.: - pokazowa kąpiel dziecka
- przygotowania do porodu
- pokaz wiązań w chustach, chustonoszenie
- pierwsza pomoc
Zobacz relację zdjęciową i program z Targów 2017>>

Zajawka warsztatów:

Atrakcje dla DzieciStoiska ponad 40 marek

Targi Dziecięce to jedne za największych Targów zakupowych w Poznaniu. Na miejscu będzie czekało na Was ponad 40 marek z ekspertami. Z pewnością nie zawiodą Waszych oczekiwań. Każdy z nich przygotował mnóstwo atrakcji i Nowości! Zagoszczą u nas produkty uważane za Trendy dziecięce 2019.Marki biorące udział w Targach Dziecięcych:


Koniecznie śledź nasz profil na Facebook/AkpolBaby oraz na Instagramie/AkpolBaby.  Bądź na bieżąco z ofertami i atrakcjami, kóre przygotowaliśmy dla Was w czasie targów.