Pampers Sensitive Chusteczki 56 szt. Zamykane Zobacz większe

Pampers Sensitive Chusteczki 56 szt. Zamykane

Producent:

Pampers

Nowe

Pampers Sensitive Chusteczki 56 szt. Zamykane

Więcej szczegółów

6,99 zł

Pampers Sensitive Chusteczki 56 szt. Zamykane

Delikatne oczyszczanie

Chusteczki Pampers Sensitive zapewniają delikatne oczyszczanie wrażliwej skóry dziecka. W dotknięciu przypominają mgiełkę, która miękko otuli wrażliwą skórę i dokładnie oczyści z wszystkiego tego, co mogłoby zaszkodzić maluszkowi. Codzienny rytuał oczyszczania stanie się prawdziwą przyjemnością.

Faktura Soft Grip

Specjalnie zaprojektowana przez ekspertów marki Pampers, by oczyszczać delikatną skórę dziecka bardziej skutecznie. Dzięki temu rodzic będzie mógł mniej czasu poświęcić na zabiegi pielęgnacyjne a więcej na przytulanie.

Faktura Soft Grip

15% grubsze

W porównaniu do chusteczek Pampers Fresh Clean dla lepszego wchłaniania. Każda chusteczka jest więc bardziej wydajna i powoduje, że skóra maleństwa częściej odpoczywa.

15% grubsze

Testowane dermatologicznie

Każda mama wie, jak istotne jest bezpieczeństwo wrażliwej skóry noworodka. Rozstrzygające staje się przeprowadzenie przez producenta zaawansowanych testów dermatologicznych, aby zyskać pewność, że środki pielęgnacyjne nie stanowią zagrożenia dla wrażliwego na warunki zewnętrzne organizmu.

ptestowane dermatologicznie

pH skóry

Przywracają naturalne pH skóry Twojego dziecka. Jest to szczególne ważne dla niemowląt, których skóra nie ma jeszcze całkowicie rozwiniętej bariery ochronnej

ph skóry

Nieperfumowane

Łagodne nawet dla delikatnej skóry niemowlęcia. Dzięki temu oczyszczając skórę rodzic nie ingeruje w naturalną barierę ochronną niemowlęcia. Chusteczki są łagodne również dla dzieci ze skórą szczególnie wrażliwą: z alergią czy atopowym zapaleniem skóry

nieperfumowane

Opakowanie wyposażone w plastikowe wieczko pozwala na łatwe otwieranie i zapobiega wysychaniu chusteczek.