Butelka Tommee Tippee Ultra 2x260ml miętowa

Producent:

Tommee Tippee

Nowe

Butelka Tommee Tippee Ultra 2x260ml miętowa

Więcej szczegółów

71,99 zł

Butelka Tommee Tippee Ultra 2x260ml miętowa

Jeśli spodziewasz się dziecka, nawet proste rzeczy, szybko stają się bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek myślałaś .W Tommee Tippee  wybór odpowiedniej butelki jest jedną z rzeczy, które nie powinny Cię  martwić. Butelka kształtem przypomina pierś i ułatwia karmienie na przemian piersią i z butelki.

Nowa, rewolucyjna Ultra Butelka ma bardzo szeroki smoczek silikonowy  zbliżony do kształtu piersi,ułatwiający dziecku ułożenie ust do ssania.

Wyprofilowana strefa jest w unikalny sposób wbudowana w smoczek i idealnie dopasowuje sie do otwartych ust dziecka,smoczek tworzy doskonałe uszczelnienie w ustach dziecka i umożliwia dziecku szczelne objęcie smoczka ustami,zmniejszając ryzyko zasysania powietrza.

Wyjątkowy,innowacyjny ustawiony pod kątem smoczek umożliwia by mleko płynęło gładko z butelki, podczas gdy dziecko pozostaje w wygodnej ,bardziej komfortowej, pionowej pozycji,

Ultra butelka zapobiega kapaniu mleka oraz równomierny przepływ mleka do smoczka az do samego końca karmienia.


 Butelka posiada u
nikalny, ergonomiczny kształt dla większego komfortu i kontroli w trzymaniu butelki
    
Super szeroki smoczek zapobiega nadmiernemu przepływowi powietrza
   

    
Odpowiedni od urodzenia ze smoczkiem 0+
    
Ultra smoczki pasują tylko butelek UltraBPA Free - Wszystkie butelki do karmienia w zakresie Tommee Tippee, w tym Ultra są wolne od BPA