Canpol babies Bidon termiczny 300 ml

Canpol babies Bidon termiczny 300 ml
74/054
Canpol babies
64,99 zł
55,24 zł Oszczędź 15%
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund
Ilość

Canpol babies Bidon termiczny 300 ml

Wskazania:

Dzieci powyżej 12 miesiąca życia

Właściwości:

  • Bidon termiczny to doskonały towarzysz spacerów i podróży. Utrzymuje temperaturę płynu. Ma praktyczny pasek, dzięki któremu dziecko może zawiesić go sobie na szyi.
  • Łatwe otwieranie poprzez kliknięcie jednego przycisku. Stal nierdzewna z której wykonany jest bidon jest odporna na zniszczenia, dzięki czemu jest on solidny.
  • Miękka, silikonowa rurka ułatwia picie z bidonu.
  • Produkt nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących (max. temp. 40⁰C) lub gazowanych płynów. Pojemność 300ml

Sposób użycia:

Produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj bidon i jego elementy w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz ciepłą wodą. Polej wrzątkiem. Nie gotuj. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Po użyciu bidon, rurkę, ustnik, uszczelkę i nakrętkę oczyść z resztek napoju, wypłucz a następnie dokładnie umyj. Bidon można myć w zmywarce (max. temp.65⁰C). Nie zaleca się mycia rurki, ustnika oraz uszczelki w zmywarce, ponieważ detergenty/środki czyszczące mogą spowodować uszkodzenie produktu. Produktu nie można używać w kuchenkach mikrofalowych. Produktu nie można umieszczać w nagrzanym piekarniku ani ogrzewać na kuchence gazowej bądź elektrycznej. Twarda woda, soki owocowe lub herbatki mogą pozostawiać na rurce i ustniku osad lub przebarwienia, co nie zmienia ich właściwości. Gęste płyny (np. zawiesiny z drobinami owoców) mogą zatkać rurkę. Produkt nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących (max. temp. 40⁰C) lub gazowanych płynów. Produktu nie należy sterylizować w sterylizatorach parowych. Produkt sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia - wyrzuć. Produkt może się uszkodzić w wyniku upuszczenia

74/054

Te produkty mogą Cię zainteresować