Karmienie piersią

Szeroki wybór akcesoriów dla mam karmiących piersią. Polecamy bezpieczne laktatory manualne i elektryczne o różnej wydajności, zróżnicowanych CPM (cykle na minutę) i różnych programach odciągania pokarmu. Nasze laktatory dla mam są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pań, które chcą przedłużyć karmienie...

Szeroki wybór akcesoriów dla mam karmiących piersią. Polecamy bezpieczne laktatory manualne i elektryczne o różnej wydajności, zróżnicowanych CPM (cykle na minutę) i różnych programach odciągania pokarmu. Nasze laktatory dla mam są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pań, które chcą przedłużyć karmienie maleństwa piersią, a jednocześnie nie rezygnować z aktywnego trybu życia.

Laktatory ręczne (manualne) będą idealne dla mam, które na co dzień karmią piersią, a pokarm do butelki chcą ściągać tylko okazjonalnie lub mają drobne problemy laktacyjne. Urządzenia są bezpieczne, łatwe w obsłudze i bezawaryjne. Odzwierciadlają one naturalny rytm ssania, są wyposażone w nakładki masujące, które pobudzają laktację i zwiększają komfort odciągania pokarmu.

Laktatory elektryczne są idealne do codziennego użytku, dlatego powinny przypaść do gustu mamom, które wracają do pracy i zostawiają maleństwo pod opieką innej osoby. Dostępne urządzenia posiadają regulowaną siłę ssania, wiele cykli, które pozwalają na bardzo wydajne, szybkie i wygodne odciąganie pokarmu. Dostępne są m.in. urządzenia, które zapamiętują i powtarzają rytm odciągania. W zestawach nie zbrakło butelek, smoczków i innych akcesoriów.

Polecamy również pojemniki do przechowywania pokarmu, wkładki laktacyjne i inne dodatki dla mam karmiących piersią.

Więcej

Karmienie piersią

Karmienie piersią

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 214 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 214 elementów