Tommee Tippee

Tommee Tippee to znana brytyjska marka, która już od ponad pół wieku produkuje wysokiej jakości akcesoria dla dzieci i niemowląt. Firma jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych producentów wśród mam na całym świecie, które doceniają połączenie sprawdzonych, bezpiecznych rozwiązań, wysokiej funkcjonalności i zaskakującego, oryginalnego wzornictwa....

Tommee Tippee to znana brytyjska marka, która już od ponad pół wieku produkuje wysokiej jakości akcesoria dla dzieci i niemowląt. Firma jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych producentów wśród mam na całym świecie, które doceniają połączenie sprawdzonych, bezpiecznych rozwiązań, wysokiej funkcjonalności i zaskakującego, oryginalnego wzornictwa.

Artykuły dla dzieci Tomme Tippee wyróżniają się spośród konkurencji ergonomicznymi kształtami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Marka słynie przede wszystkim z nowoczesnych butelek do karmienia. W kolekcji przygotowaliśmy butelki o różnych pojemnościach, oryginalne butelki z designerskimi nadrukami, różnokolorowe, niewielkie butelki idealne na herbatkę.

Wśród wyrobów dla dzieci firmy Tommee Tippee dostępne są także smoczki uspokajające o zaskakujących kształtach, gryzaki, designerskie kubki-niekapki i inne naczynia do samodzielnej nauki jedzenia.

Mamom polecamy zaś wysokiej klasy laktatory, sterylizatory do butelek, podgrzewacze oraz elektroniczne nianie.

Więcej

Tommee Tippee

Tommee Tippee

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 139 elementów