Samodzielne jedzenie

Twoja pociecha chce być samodzielna? Płacze, gdy to Ty ją karmisz? Ale zupełnie nie radzi sobie z samodzielnym piciem z kubeczka czy jedzeniem ulubionej kaszki? Nasze akcesoria są po to, aby ułatwić jej tę naukę. Bidony, kubeczki, łyżeczki, miseczki i inne dodatki pozwolą maluchowi szybko osiągnąć samodzielność, a Tobie zagwarantują spokó...

Twoja pociecha chce być samodzielna? Płacze, gdy to Ty ją karmisz? Ale zupełnie nie radzi sobie z samodzielnym piciem z kubeczka czy jedzeniem ulubionej kaszki? Nasze akcesoria są po to, aby ułatwić jej tę naukę. Bidony, kubeczki, łyżeczki, miseczki i inne dodatki pozwolą maluchowi szybko osiągnąć samodzielność, a Tobie zagwarantują spokój – te naczynia zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych, są bezpieczne, odpowiednio wyprofilowane, ergonomiczne.

Nasze kubki niekapki to pierwszy krok na drodze do samodzielnego picia. Ulubiony soczek owocowy, ziołowa herbatka lub zdrowe ziółka? Z tego kubeczka Twoja pociecha nie rozleje ani kropli. Ustniki są bardzo mięciutkie, nie podrażnią dziąseł dziecka. Odpowiednio zaprojektowane uchwyty pozwolą maluchowi samodzielnie utrzymać kubeczek, nie wyślizgują się z rączek i nie narażają na małe katastrofy.

Polecamy także łyżeczki zmieniające kolor pod wpływem ciepła, podgrzewane talerzyki i miseczki, sportowe bidony idealne w podróży czy na spacerze oraz wiele innych dodatków dla maluchów. Aby Twoja pociecha nie pobrudziła ubranka, dobierz również ceratowy lub bawełniany śliniaczek.

Więcej

Samodzielne jedzenie

Samodzielne jedzenie

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 225 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 225 elementów