Naklejki Jej wysokość Zosia Roommates

Wszystkie dziewczynki, które marzą o zostaniu księżniczką w prawdziwym życiu będą zachwycone przeżywając wspaniałą historię Sofii. Podobnie jak wszystkie naklejki RoomMates te aplikacje są w wielokrotnego użytku i mogą być stosowane na każdej gładkiej i czystej powierzchni. 

RMK2294SCS
Roommates
88,00 zł
52,80 zł Oszczędź 40%
Ilość

Naklejki Jej wysokość Zosia Roommates

Wszystkie dziewczynki, które marzą o zostaniu księżniczką w prawdziwym życiu będą zachwycone przeżywając wspaniałą historię Sofii. Podobnie jak wszystkie naklejki RoomMates te aplikacje są w wielokrotnego użytku i mogą być stosowane na każdej gładkiej i czystej powierzchni. Przyklejaj je, przenoś w inne miejsca, odtwarzaj sceny z bajki... tyle razy, ile tylko zechcesz!

RoomMates to znakomitej jakości naklejki ścienne. Marka została stworzona i jest w całości produkowana w Stanach Zjednoczonych. Wyjątkowa jakość wykonania na opatentowanych materiałach i niepowtarzalne wzornictwo sprawiły, że jest ona od lat światowym liderem wśród naklejek dekoracyjnych.

Ogromną zaletą naklejek RoomMates jest możliwość ich wielokrotnego naklejania. Można je przenosić w inne miejsca bez pozostawiania śladów lub ponownie umieścić na arkuszu do późniejszego wykorzystania. Dekoracje są eleganckie, łatwe w użyciu i całkowicie bezpieczne. Można je stosować na każdej gładkiej, czystej i suchej powierzchni, m.in. na ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach. W szerokiej gamie produktów znajdują się dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Naklejki RoomMates są testowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nie zawierają żadnych substancji toksycznych i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty.

  • Ilość naklejek: 37
  • Wymiary: 4 arkusze 254 x 457

Roommates
RMK2294SCS

Te produkty mogą Cię zainteresować