Piapimo Kocyk bambusowy Handyblanky 80x100 denim

Piapimo Kocyk bambusowy Handyblanky 80x100 denim

Piapi & More

Piapimo Kocyk bambusowy Handyblanky 80x100 denim

Koc czy kocyk? Absolutnie kocyk! Milutki niezbędnik z kolekcji HandyBlanky, którego będziesz zazdrościć swojemu Maleństwu. Hipoalergiczna, certyfikowana przędza bambusowa z czułością otuli Maluszka w trakcie drzemki, podczas spaceru i w podróży. Na maleńkich wypadach w plener docenisz ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki właściwościom termoregulacyjnym bambusa kocyk będzie strzegł ciepła, eliminując ryzyko przegrzania. Doskonale odprowadzi też wilgoć.

Zobaczysz, jak szybko ten cudny produkt od Piapimo stanie się najlepszym przyjacielem – Maleństwa i Twoim. Aż trudno będzie się z nim rozstawać! Na szczęście jego doskonała jakość pozwoli Wam cieszyć się nim długo, do znudzenia.

I ten cudowny uniwersalny kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody, bez względu na trendy… Tego kocyka nie może, po prostu nie może zabraknąć w wyprawce w świat maleńkości. Skorzystaj z tego, że u nas jest i zrób najlepszy prezent swojemu Maluszkowi. Obiecujemy, że opakowanie też będzie śliczne i praktyczne.

Wymiary: 80 x 100 cm

Skład: 100% bambusa

Zasady pielęgnacji: można prać w pralce w 30°, można prasować w temperaturze 110°, suszyć na płasko, nie wybielać, nie suszyć w suszarce

Made in Poland

Piapi & More