Maxi Cosi Titan Pro i-size Fotelik samochodowy 9-36 kg Authentic grey

Maxi Cosi Titan Pro i-size Fotelik samochodowy 9-36 kg Authentic grey

Authentic grey
Maxi Cosi

Maxi Cosi Titan Pro i-size Fotelik samochodowy 9-36 kg Authentic grey

Od ok. 15 miesiąca do 12 roku życia

Od 76 do 150 cm

Rodzice instynktownie chronią swoje dzieci. Titan Pro i-Size to gwarancja najwyższego poziomu ochrony, trwałości i niezawodności dla dzieci i rodziców. Fotelik samochodowy z grupy 1-2-3 jest przeznaczony do bezpiecznego przewożenia dzieci w wieku od 15 miesięcy do 12 lat. Ten fotelik samochodowy dla dzieci z różnych grup wiekowych został stworzony w zgodzie z najwyższą normą bezpieczeństwa i-Size oraz wyposażony w doskonałą technologię i innowacje. Najwyższy standard ochrony dla rosnącego dziecka.

Bezpieczeństwo

Titan Pro i-Size zapewnia najwyższy poziom ochrony. Fotelik samochodowy dla różnych grup wiekowych zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa klasy i-Size zapewnia bezpieczeństwo i komfort dzieciom w wieku od 15 miesięcy do 12 lat. Ze względu na to, że 45% wypadków stanowią zderzenia boczne, Titan Pro i-Size został wyposażony w opatentowane poduszki bezpieczeństwa AirProtect® w zagłówku, które zmniejszają ryzyko urazów głowy nawet o 20% i jednocześnie poprawiają komfort dziecka. W tym uniwersalnym, regulowanym foteliku samochodowym Maxi-Cosi przeznaczonym dla dzieci z różnych grup wiekowych zastosowano technologię Ochrony przed uderzeniem z boku G-CELL 2.0. Wykorzystuje ona elastyczny i mocny materiał, który rozkłada siłę uderzenia, oddalając ją od ciała Twojego dziecka i redukując obrażenia.

Łatwość użycia

Potrzebujesz fotelika samochodowego, który ułatwi codzienne rodzinne podróżowanie przez lata, dostosowując się do potrzeb rosnącego dziecka? Poznaj model Titan Pro i-Size: jest on przeznaczony dla grup 1-2-3; można go szybko i bez wysiłku zamocować w większości samochodów za pomocą systemu ISOFIX z górnym pasem mocującym. 5-punktowa uprząż z systemem Easy- in z magnetyczną klamrą sprawia, że wkładanie dziecka do fotelika i wyjmowanie z niego staje się prawdziwą przyjemnością, a nie codziennym problemem. W miarę wzrostu dziecka zagłówek i uprząż fotelika można bardzo łatwo regulować, tak aby maluchowi było wygodnie w każdym wieku. Podróżowanie z dzieckiem stało się łatwe. Dzień po dniu. Rok po roku.

Zakres wieku

Od żłobka do szkoły — Titan Pro i-Size dostosowuje się do potrzeb rosnącego dziecka i może mu służyć od ukończenia 15 miesięcy do 12 lat. Gdy dziecko jest jeszcze małe, możesz używać uprzęży z magnetyczną klamrą, aby zapewnić mu bezpieczeństwo przez cały czas (5-punktowa uprząż może być używana do 4 roku życia/105 cm). Gdy dziecko urośnie na tyle, by mogło używać samochodowych pasów bezpieczeństwa, 5-punktową uprząż można łatwo zdjąć. Wyposarzony w poduszki zagłówek można ustawić w 15 różnych pozycjach. Superwygodny fotelik dla grup 1-2-3 przekształca się w siedzisko z wysokim oparciem, zapewniając Twojemu maluchowi bezpieczeństwo, ochronę i komfort podczas podróży.

Komfortowe funkcje

Titan Pro i-Size to propozycja dla rodziców, którzy pragną dać swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Nasz fotelik samochodowy klasy premium z opcją przekształcania dla dzieci w różnym wieku zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Specjalne panele ClimaFlow i oddychające tkaniny wspomagają cyrkulację powietrza, aby zawsze zapewniać dziecku optymalną temperaturę. Dzięki 4 pozycjom odchylania dla dzieci poniżej 4 lat, dodatkowej wyściółce oraz poduszkom bezpieczeństwa AirProtect® ten uniwersalny fotelik z grup 1-2-3 sprawia, że dziecku jest zawsze wygodnie. Żadnych kompromisów. Titan Pro i-Size to najwyższy poziom ochrony, komfortu i trwałości.

PROSTOTA UŻYTKOWANIA

 • 5-punktowa uprząż z systemem Easy- in z magnetyczną klamrą sprawia, że wkładanie dziecka do fotelika i wyjmowanie z niego staje się prawdziwą przyjemnością, a nie codziennym problemem.
 • W miarę wzrostu dziecka zagłówek i uprząż fotelika można bardzo łatwo regulować, tak aby maluchowi było wygodnie w każdym wieku.
 • Gdy dziecko urośnie na tyle, by mogło używać samochodowych pasów bezpieczeństwa, uprząż można łatwo zdjąć i schować. Fotelik przekształca się w siedzisko podwyższające z wysokim oparciem, zapewniając Twojemu maluchowi bezpieczeństwo, ochronę i komfort podczas podróży.

WYGODA

 • Specjalne panele ClimaFlow i oddychające tkaniny wspomagają cyrkulację powietrza, dzięki czemu zawsze zapewniają dziecku odpowiednią temperaturę.
 • Dzięki 4 pozycjom odchylania dla dzieci poniżej 4 lat masz pewność, że maluchowi jest zawsze wygodnie.
 • Titan Pro i-Size to nasz fotelik samochodowy klasy premium dla dzieci w różnym wieku, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

BEZPIECZEŃSTWO

 • Żadnych kompromisów. Titan Pro i-Size spełnia wymagania najbardziej restrykcyjnej normy bezpieczeństwa i-Size, co gwarantuje doskonałą ochronę przed uderzeniami bocznymi.
 • Oferuje dodatkową osłonę i oferuje maksymalną ochronę dzięki ulepszonemu systemowi amortyzacji uderzeń 3D z różnych kierunków, co gwarantuje dziecku bezpieczeństwo.
 • Opatentowany system ochrony bocznej AirProtect w zagłówku zmniejsza ryzyko urazu głowy nawet o 20% i dodatkowo poprawia komfort dziecka.
 • Fotelik Titan Pro i-Size można szybko i bez wysiłku zamocować w większości samochodów za pomocą systemu ISOFIX z górnym pasem mocującym.

CECHY OGÓLNE

 • Fotelik samochodowy zapewnia bezpieczeństwo dzieciom z różnych grup wiekowych: od 15 miesiąca życia aż do ukończenia 12 lat!
Maxi Cosi
Authentic grey