Recaro Young Sport Hero Fotelik samochodowy 9-36 kg Aluminium Grey

Recaro Young Sport Hero Fotelik samochodowy 9-36 kg Aluminium Grey

Recaro
996,00 zł
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

Recaro Young Sport Hero Fotelik samochodowy 9-36 kg Aluminium Grey

RECARO Young Sport Hero to fotelik samochodowy z ekskluzywnym designem, który służy aż przez ponad 11 lat - od wagi 9 kilogramów do 36 kg. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji umożliwia dopasowanie do budowy ciała dziecka, zachowując przy tym wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortu.

Recaro Young Sport Hero ochrona boczna

Bezpieczne pasy

Małe dziecko często wierci się w trakcie jazdy, szczególnie jeśli jest ona długa. To może powodować, że będzie ono przybierało nieodpowiednie pozycje a pasy zsuną się - twoja pociecha może znaleźć się wtedy poza strefą ochronną. System HERO zapobiega wszelkim przesunięciom pasów i tym samym utrzymuje małego pasażera wewnątrz fotelika. 

Recaro Young Sport Hero ochrona boczna

Zaawansowana ochrona boczna 

Ścianki na wysokości tułowia oraz te w zagłówku są przedłużone. Na wysokości głowy i szyi dziecka znajdują się poduszki amortyzujące uderzenie. Dodatkowo ochrona bioder, która może służyć jako podłokietnik. Cały fotelik wykonany z elastycznych, ale trwałych materiałów absorbujących energię.

Recaro Young Sport Hero oddychające materiały

Oddychające materiały  

Bellini Soft - miękkie pokrycie fotelika Recaro Young Sport HERO jest wykonane z materiałów przepuszczających powietrze. Dzięki temu łatwo jest zachować odpowiedni komfort termiczny dziecku oraz świeżość tkaniny. Ma to szczególne znaczenie w ciepłe dni. Gęsty splot powoduje mniejsz zanieczyszczeń oraz łatwość czyszczenia. Tapicerka posiada certyfikaty Oeko-Tex® Standard 100 oraz Stiftung Warentest (trwałość koloru i brak substancji szkodliwych). Jest odporna na pot, ślinę i trudnopalna.

Recaro Young Sport Hero regulacja zagłówka

Regulacja zagłówka Recaro Young Sport HERO zintegrowana z uprzężą

Dzięki jednoczesnej regulacji zagłówka i pasów masz pewność, że szybko rosnące dziecko zawsze będzie doskonale zapięte i umiejscowione - wygoda i bezpieczeństwo. Do podnoszenia oparcia głowy służy ergonomiczny uchwyt. Przyda się też przy podnoszeniu i trzymaniu fotelika samochodowego.

Recaro Young Sport Hero starsze dzieci

Fotelik samochodowy dla starszego i młodszego dziecka - pasuje do każdego pojazdu

Recaro Young Sport HERO jest zawsze bezpieczny i komfortowy. Gdy maleństwo podrośnie (osiągnie wagę ok. 15 kg), wyjmij wkładkę dla młodszego pasażera (znajduje się w zestawie) i usuń wewnętrzne szelki. Zacznij korzystać z pasów samochodowych. Ułatwi ci to specjalna klamra oraz wyróżnione (w kolorze czerwonym) fragmenty. W tak przygotowanym foteliku dziecko będzie jeździć aż do końca okresu, w którym potrzebne mu jest specjalne siedzisko.

Wkładka dla mniejszego dziecka za darmo w zestawie z każdym fotelikiem.

Recaro Young Sport Hero regulacja oparcia

Ustawianie oparcia

W żadnym innym foteliku regulowanie oparcia nie jest tak proste! W Recaro Young Sport HERO służy do tego pokrętło, dzięki któremu w błyskawiczny sposób dostosujesz pozycję spoczynkową do każdego samochodu.

Recaro