Chicco Fotelik Seat 4 Fix Fotelik 0-36 kg

Chicco Fotelik Seat 4 Fix Fotelik 0-36 kg
Octane
Chicco
Chicco Fotelik Seat 4 Fix Fotelik 0-36 kg

Obrotowy fotelik samochodowy Chicco Seat4Fix to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie, które posłuży przez wiele lat. Seat4Fix jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia aż do osiągnięcia przez nie wieku około 12 lat. 

Fotelik posiada wkładkę redukcyjną, regulację pasów z zagłówkiem oraz możliwość umieszczenia dziecka w pozycji leżącej, a także pozycjoner pasa, który chroni brzuszek dziecka.

chicco Seat4Fix to praktyczne rozwiązanie, które posłuży przez wiele lat, ponieważ ten fotelik samochodowy jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia aż do osiągnięcia przez dziecko 36 kg. Dlatego produkt ten może być używany przez całe życie dziecka. Fotelik dla dziecka zawiera złącza do mocowania na ISOFIX i pas Top Tether. Sam sposób montażu fotelika sprawia, że jest on bardzo bezpieczny.

Chicco Seat4Fix jest montowany na pasie Top Tether, dlatego przed zakupem należy sprawdzić, czy samochód w którym będziemy go używać posiada punktów kotwiczenia oznaczonych znakiem kotwicy.

Jako fotelik dziecięcy grupy 0+

Dla tej grupy wiekowej fotelik samochodowy Chicco Seat4Fix jest przymocowany tyłem do kierunku jazdy za pomocą złącza Isofix i Top Tether. W tym ustawieniu dziecko może być wożone tylko w maksymalnie odchylonej pozycji, ponieważ tylko ten kąt nachylenia oparcia gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dziecka przewożonego tyłem. Wygodny reduktor fotelika pozwala maluchom o wadze do ok. 6 kg leżeć jeszcze bardziej komfortowo.

W grupie 1 (9-18 kg)

W tym wypadku również można przymocować fotelik dziecięcy Chicco Seat4Fix za pomocą ramion Isofix i górnego paska mocującego. Również w tym przypadku Twój mały pasażer jest zapinany na zintegrowany 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Aby zapewnić wyjątkowy komfort, fotelik dla dziecka oferuje miękki pasek i wyściełaną blokadę oraz regulację z pozycji siedzącej do leżącej.

Jeśli używasz jako fotelika dziecięcego z grupy 2/3 (15-36 kg)

Fotelik można również przymocować na dwa różne sposoby. Możliwa jest zarówno instalacja Isofix z Top Tether, jak i prosta instalacja z 3-punktowym pasem pojazdu. Twój mały odkrywca jest następnie zapinany na własny pas pojazdu.

Wysokość zagłówka i pasów naramiennych można jednocześnie regulować, dostosowując do wzrostu dziecka.  Wiele różnych opcji montażu i system obracania o 360 ° zapewniają maksymalną elastyczność i praktyczność. Rozkładane zabezpieczenie przed uderzeniem z boku zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo w razie zderzenia bocznego.

Cechy fotelika Chicco Seat4Fix

  • - Obracane siedzisko w pełnych 360 stopniach - ustawiając siedzisko z boku można ułatwić wsiadanie, ustawiając tyłem zwiększyć bezpieczeństwo, a przodem komfort podróżowania starszego dziecka.
  • - Zintegrowany zagłówek z pasami bezpieczeństwa - ich wysokość można regulować jednocześnie jednym ruchem.
  • - Możliwość regulacji pozycji dziecka, od leżącej do siedzącej.
  • - Zdejmowana tapicerka, którą można łatwo utrzymać w czystości, można prać w pralce w 30 stopniach.
  • - Posiada specjalną wkładkę dla dzieci o wadze do ok. 6 kg.

W foteliku można przewieźć dziecko w wygodnej pozycji leżącej, tyłem do kierunku jazdy. I tylko w takiej pozycji można przewozić dziecko ustawione tyłem do kierunku jazdy - z maksymalnie odchylonej. Za komfort i prawidłowe ułożenie dziecka odpowiada wkładka redukcyjna, którą wyciągamy gdy dziecko dorośnie.

Chicco Seat4Fix to fotelik obejmujący praktycznie cały zakres wagowy. Daje on możliwość przewożenia dzieci w różnych konfiguracjach i grupach wagowych.

Chicco
Octane