Avionaut Cosmo fotelik samochodowy z bazą isofix 0-13 kg Red

Avionaut Cosmo fotelik samochodowy z bazą isofix 0-13 kg Red

Red
AVIONAUT

Avionaut Cosmo fotelik samochodowy z bazą isofix 0-13 kg Red

Waży 3,2 kg

Komfort, ergonomia i bezpieczeństwo - to trzy zasady, którymi kierowaliśmy się przy tworzeniu fotelika Cosmo. Miękki materiał oraz udoskonalony daszek chroniący przed słońcem, zagwarantują Twojemu dziecku najlepszą jakość podróży. Stylowy wygląd fotelika uzyskaliśmy dzięki nowym wariantom kolorystycznym tapicerki, w tym limitowanej kosmicznej edycji oraz eleganckiej, czarnej obudowie.

Fotelik o wadze 3,2 kg, zapewnia łatwość użytkowania na co dzień. Cosmo to fotelik przeznaczony dla małych pasażerów od pierwszego dnia życia. Specjalna wewnętrzna wkładka, gwarantuje prawidłowe ułożenie maluszka, a miękkie obicie zwiększa komfort jazdy. Niezależna budka chroni maluszka przed silnymi promieniami słonecznymi oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Fotelik można zamontować w aucie za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa lub bazy IQ base z systemem ISOFIX, która zapewnia bardzo szybki montaż fotelika.

  • Spełnia najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa: i-Size oraz ECE-R129.
  • Waży 3,2 kg, co zapewnia łatwość użytkowania na co dzień.
  • Wewnętrzna wkładka, gwarantuje prawidłowe ułożenie maluszka.
  • Łatwy montaż na bazę IQbase z systemem ISOFIX lub za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.
  • Niezależna, przepuszczająca powietrze budka wykonana z tkaniny wzbogaconej o filtr UV.

Z bazą Isofix IQ nie musisz się martwić czy Maleństwo podróżuje w dobrze wpiętym foteliku. System świetlny poinformuje Cię o tym, że fotelik jest poprawnie zamontowany na bazie. Dzięki systemowi Click 'n' Drive montaż fotelika nie będzie dla Ciebie kolejnym wyzwaniem. Nasz produkt pasuje do Avionaut Pixel, Avionaut Aerofix i Avionaut Aerofix RWF – wszystko po to, abyś nie musiał kupować nowej bazy przy zmianie z fotelika dla noworodka na fotelik dla starszaka.

Wystarczy raz wpiąć bazę na zaczepy Isofix i możesz zapomnieć o męczeniu się z zapięciem przed każdą podróżą. Nasz system świetlny da Ci dosłownie „zielone światło”, gdy montaż przebiegnie poprawnie. Dodatkowa noga stabilizująca i połączenie pasów fotelika z wspięciem w bazie zapobiega przemieszczaniu się fotelika podczas gwałtownych manewrów. Zapewni to Twojemu dziecku spokój i komfort przez całą trasę.

  • Baza informuje o poprawności zapięcia fotelika za pomocą sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej
  • Mała ilość połączeń minimalizuje ryzyko zerwania się fotelika
  • Szybki montaż przy pomocy Click 'n' Drive
AVIONAUT
Red