Fotelik Avionaut Pixel+ Baza IQ Isofix Grey Malange

Fotelik Avionaut Pixel+ Baza IQ Isofix  Grey Malange

Grey melange
AVIONAUT

Fotelik Avionaut Pixel+ Baza IQ Isofix  Grey Malange

Wykonany z innowacyjnego materiału kompozytowego EPP fotelik samochodowy Avionaut Pixel jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie w trakcie zderzenia pochłania znaczną część energii, doskonale chroniąc dziecko, co potwierdziło wiele rygorystycznych testów bezpieczeństwaFotelik Avionaut Pixel waży zaledwie 2,5 kg, co znacząco wpływa na komfort użytkowania - szczególnie w pierwszych miesiącach życia malucha, gdy fotelik służy także jako nosidełko, a każdy dodatkowy kilogram jest dużym obciążeniem dla rodzica.

Innowacyjna wkładka Pixel, w którą wyposażony jest fotelik samochodowy Avionaut Pixel, została opracowana we współpracy z autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i rozwoju dziecka. Wkładka zapewnia bezpieczne i bardziej komfortowe ułożenie malucha w foteliku, wspierając utrzymanie prawidłowej, zgodnej z fizjologią postawy. Stabilizując i zabezpieczając prawidłowe ułożenie miednicy, tułowia i głowy w linii prostej wkładka Pixel nie tylko zwiększa komfort oddychania dziecka, ale też pozwala ograniczyć cofanie się treści żołądkowej do przełyku. W ten sposób, wyposażony w innowacyjną wkładkę fotelik samochodowy Avionaut Pixel gwarantuje prawidłowy kąt ułożenia dziecka, nie zakłócając oddychania, nie powodując refluksu i automatycznie mobilizują lepszą pracę i reakcje małego ciała.

Europejska norma bezpieczeństwa i-Size, z którą zgodny jest fotelik samochodowy Avionaut Pixel, związana jest z obowiązkiem przewożenia dzieci w samochodzie tyłem do kierunku jazdy do ukończenia 15 miesiąca życia. Zastosowanie i-Size gwarantuje lepszą ochronę szyi i głowy dziecka w razie zderzenia, znacząco zwiększając bezpieczeństwo malucha w samochodzie.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel jest wyposażony w innowacyjną bazę IQ ISOFIX, opracowaną specjalnie dla Avionaut Pixel. Wykorzystano tu opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem, które pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do samochodu. Ograniczenie ilości połączeń pomiędzy pasami a systemem ISOFIX maksymalizuje bezpieczeństwo dziecka, poprzez łatwiejsze oddanie większej ilości energii na konstrukcję samochodu, zamiast na dziecko. Ponadto, dzięki dźwiękowej sygnalizacji poprawności montażu w bazie IQ ISOFIX sterowania Click ‚n’ Drive, nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy, co maksymalizuje jej skuteczność. 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - najważniejsze cechy produktu:

  • grupa wiekowa 0-15 miesięcy,
  • grupa wagowa 0-13 kg,
  • waga 2,5 kg,
  • innowacyjny materiał EPP - bardzo lekki, z doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi i wysoką odpornością na czynniki fizyczne i chemiczne, nie ulegający deformacji, ekologiczny,w 100% podlegający recyklingowi,
  • opatentowana baza IQ ISOFIX,
  • innowacyjna wkładka PIXEL zwiększająca komfort i bezpieczeństwo dziecka w foteliku,
  • rygorystyczne testy i normy bezpieczeństwa: ADAC, Avio Test, IDIADA, TASS/TNO, CSI, PIMOT

Baza IQ kompatybilna:

Avionaut Pixel, Avionaut Pixel PRO, Avionaut Aerofix, Avionaut Aerofix RWF, Avionaut Cosmo

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel został także wielokrotnie nagrodzony za nowoczesny design, dbałość o szczegóły i jakość wykonania

AVIONAUT
Grey melange