Tommee tippee Bidon Łyczek Jednorożec 260 ml 12m+ fioletowy

Bidon  łyczek (260 ml) jest na tym etapie idealnym rozwiązaniem – Twój szkrab będzie zadowolony i nawodniony przez calutki dzień!

Girl
Tommee Tippee

Tommee tippee Bidon Łyczek Jednorożec 260 ml 12m+ fioletowy

Gdy dziecko skończy rok będzie raczkować, potem chodzić, a za jakiś czas biegać.

Potrzebna mu będzie większa ilość płynów. Bidon  łyczek (260 ml) jest na tym etapie idealnym rozwiązaniem – Twój szkrab będzie zadowolony i nawodniony przez calutki dzień!

Bidon  posiada izolację utrzymującą temperaturę i świeżość napoju.  Dostępny we  wzorach i kolorach, które  na pewno sprawią, że Twoja pociecha będzie miała ochotę więcej pić. Doskonale nadaje się do picia w ruchu, gdyż wyposażyliśmy go w delikatny ustnik dostosowany do ząbków malucha, boki do łatwego chwytania i zawór zapobiegający rozlewaniu, któremu możesz zaufać. Tak samo jak w przypadku pozostałych kubków tommee tippee, można do niego przyczepić dowolne uchwyty z serii (jeśli maluch odczuwa taką potrzebę). Jednym ruchem możesz też wyciągnąć zawór, by szkrab mógł potrenować picie przepływającego swobodnie płynu.

główne cechy

  • Zaprojektowany tak, by zadowolić i ugasić pragnienie Twojej pociechy
  • Izolowany termicznie - utrzymuje temperaturę i świeżość napoju
  • Zdejmowany zawór - minimalizuje bałagan
  • Mieszaj i dopasowuj części do woli – wszystkie będą pasować do innych z tej serii kubków tommee tippee
  • Wszystkie kubki tommee tippee nie posiadają bisfenolu A

Pojemność: 260 ml

Kompatybilność: Kompatybilny ze wszystkimi nowymi kubkami tommee tippee

Utrzymuje temperaturę napoju

Wstawanie, raczkowanie, chodzenie, bieganie – uff! Życie malucha nie jest łatwe, czasem robi się gorąco, nierzadko chce się pić. Na szczęście duży (260 ml) izolowany bidon utrzymuje temperaturę płynu, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło gasić pragnienie i będzie zadowolone przez cały dzień.

Piję, kiedy chcę i jak chcę

Bidon jest z jednej strony masywny, z drugiej leciutki, łatwo się go chwyta za boki – po prostu idealny dla malucha, by chwycić, napić się i poznawać nowy świat. Nie martw się, możesz przyczepić do niego uchwyty od innego kubka tommee tippee, jeśli szkrab musi nabrać trochę wprawy.

Frajda picia, mniej mycia

Sprytny zawór niekapka gwarantuje czystość i suchość, gdy Twoje maleństwo odkrywa świat. A jeśli chcesz, by dziecko poznało uroki przepływającego swobodnie płynu – wystarczy jeden pstryk i zawór zdjęty!

Łatwy w myciu i montażu

Wiadomość z ostatniej chwili! Maluchy robią bałagan! Na sobie i wokół siebie! Ale to nic! Kubek składa się z trzech prostych części, które w każdej chwili można bezproblemowo rozłożyć, a następnie umyć w ciepłej wodzie lub w górnym koszu zmywarki.

Części można dowolnie mieszać i dopasowywać do siebie

Nareszcie! Już nie musisz desperacko poszukiwać nakładki, która będzie pasować. Wszystkie kubki tommee tippee składają się z wymiennych części .Wszystko będzie do siebie pasować.

Kombinacje, które przyciągają wzrok

Wybieraj z gamy kolorów i wzorów, znajdź idealny bidon dla siebie i swojego dziecka!

Girl

Te produkty mogą Cię zainteresować