Britax Romer Baza baby-safe i-size flex Base

Najbardziej ergonomiczna, a jednocześnie bezpieczna pozycja dla Twojego maleństwa
Kąt nachylenia oparcia kanapy w poszczególnych modelach samochodów mogą być różne. W samochodach z odchylanymi oparciami kanapy można dostosować kąt bazy BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE tak, aby uzyskać bardziej płaską pozycję i najbardziej ergonomiczną pozycję dziecka podczas podróży.

Britax Römer
829,00 zł
249,00 zł Oszczędź 580,00 zł
Ilość

Britax Romer Baza baby-safe i-size flex Base

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Highlight Adjustable Angle BABY SAFE i SIZE FLEX BASE 1180x830px

Możliwość ustawienia najwygodniejszej, a zarazem bezpiecznej pozycji dziecka

W samochodach, gdzie kąt nachylenia oparcia kanapy jest większy, główka dziecka leżącego w nosidełku może przechylać się do przodu. W BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE można dostosować kąt nachylenia bazy i dzięki temu uzyskać ergonomiczną, płaską pozycję dziecka, zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo. Podstawę można łatwo ustawić w czterech różnych pozycjach zapewniając dziecku odpowiedni komfort. Jest ona wyposażona również w wygodny wskaźnik ostrzegający o zbyt płaskim kącie nachylenia.

CECHY PRODUKTU

Features Adjustable Angle BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE 1180x830px

Uchwyt o regulowanej wysokości
Regulowany uchwyt można z łatwością przestawiać do tyłu w celu umieszczenia dziecka w nosidełku. Wystarczy tylko nacisnąć przyciski z obu stron uchwytu, aby go odblokować i przestawić. Gdy nosidełko znajduje się na podłodze, zalecamy, aby złożyć uchwyt całkowicie do tyłu, co pozwoli zapobiec kołysaniu.

Features Height adjustable leg BABY SAFE i SIZE FLEX BASE 1180x830px 72dpi

Noga podpierająca z regulacją wysokości
Noga podpierająca zapewnia większą stabilność nosidełka dzięki umieszczeniu jej na podłodze pojazdu. Minimalizuje w ten sposób przechyły i ruchy obrotowe, jednocześnie zmniejszając siłę oddziaływania do przodu wywieraną na dziecko w sytuacji zderzenia, pomagając je chronić. Dzięki regulowanej wysokości nogę podpierającą można w bezpieczny sposób zamontować dostosowując ją do konkretnego pojazdu. Łatwy w odczycie wskaźnik informuje, gdy noga podpierająca jest w stabilny sposób umieszczona na podłodze pojazdu.

Features Carry handles BABY SAFE i SIZE FLEX BASE 1180x830px 72dpi

Uchwyty do przenoszenia
Wbudowane uchwyty rozmieszczone w wygodny sposób z boku i z przodu bazy umożliwiają łatwe przenoszenie i przesuwanie bazy.

Features Easy storage BABY SAFE i SIZE FLEX BASE 1180x830px 72dpi

Łatwe przechowywanie
Wiemy, że rodzice małych dzieci mają mnóstwo rzeczy dziecka to przechowania, dlatego zaprojektowaliśmy naszą bazę nosidełka, aby można było ją łatwo i wygodnie magazynować. Nogę podpierającą można złożyć, dzięki czemu łatwo ją schować w bagażniku samochodu lub w domu.

Features ISOFIX ratchet system BABY SAFE i SIZE FLEX BASE 1180x830px 72dpi

Mechanizm zapadkowy ISOFIX
Mechanizm zapadkowy ISOFIX pozwala wysuwać ramiona systemu ISOFIX tak, aby łatwo przytwierdzić lub odłączyć bazę nosidełka od miejsc mocowania systemu ISOFIX w samochodzie. Po wpięciu złączy ISOFIX wystarczy dosunąć bazę do oparcia fotela samochodowego. W ten sposób zapobiega się podniesieniu nosidełka w razie uderzenia.

MONTAŻ

  • Tyłem do kierunku jazdy 40 cm - 83 cm

WAGA I WYMIARY

W x S x G

45 - 72 x 44 x 64 cm

H x W x D (folded)

23 x 44 x 66 cm

Waga

8.7 kg

H x W x D (extended)

72 x 44 x 64 cm

Te produkty mogą Cię zainteresować