Barbie Lalka Ken Piłkarz

Barbie Lalka Ken Piłkarz
FXP02
Mattel
49,99 zł
39,99 zł Oszczędź 20%
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund
Ilość
not_interested Obecnie brak na stanie

Barbie Lalka Ken Piłkarz

Lalki Barbie® i Ken wykonują różne zawody, inspirując dzieci do spełniania najskrytszych marzeń! Ken może realizować swoje cele, mając na sobie strój służbowy z akcesoriami pozwalającymi na odgrywanie historii związanych z danym zawodem. Jest tak wiele interesujących ścieżek karier do odkrycia! Możesz gasić pożary z Kenem-strażakiem. Albo serwować kawę, opowiadając zabawne anegdotki z Kenem-baristą.  Ratować życie z Kenem-ratownikiem. I zdobyć zwycięską bramkę z Kenem-piłkarzem! Każdy z nich ma na sobie odpowiedni strój, np. mundur strażacki lub fartuch baristy. Do lalek dołączono także pobudzające wyobraźnię akcesoria, takie jak piłka dla piłkarza czy boja dla ratownika. Różne odcienie skóry i kolory oczu wzbogacają zabawę, pozwalając na niekończące się możliwości odgrywania historyjek. Zbierz je wszystkie, bo gdy dzieci bawią się z Barbie®, odkrywają, że mogą być kim chcą! W zestawie lalka Ken w stroju i z akcesoriami tematycznymi związanymi z danym zawodem. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Cechy produktu:

  • spełniaj marzenia o wielkiej karierze z lalkami Barbie® i Ken™!
  • odkrywaj różne zawody z Kenem strażakiem, baristą, ratownikiem i piłkarzem
  • każda lalka ma na sobie odpowiedni strój służbowy z akcesoriami, takimi jak kask strażaka czy kubek baristy, pozwalającymi na uatrakcyjnienie odgrywanych historyjek
  • dzięki różnym odcieniom skóry oraz kolorom oczu kolekcjonowanie lalek i odgrywanie przygód jest jeszcze ciekawsze
  • odkryj je wszystkie, bo gdy dziewczynki bawią się z Barbie®, odkrywają, że mogą być kim chcą (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności)

Cena dotyczy: Barbie - Lalka Ken Piłkarz FXP02

FXP02