Odkrywczy domek Dumel Zobacz większe

Odkrywczy domek Dumel

Producent:

Dumel

32730

Nowe

Odkrywczy domek Dumel

Więcej szczegółów199,99 zł

Więcej informacji

Odkrywczy domek Dumel

Odkrywczy domek to miejsce pełne ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i dźwięków, które Maluch spotka prawie w każdym miejscu. Domku pilnuje piesek, który szczeka i piszczy. W ogrodzie ptaszek wyśpiewuje wesołe melodyjki. Wiewiórka wdrapuje sie na drzewo a przekręcając motylka spowodujesz, że mały samochodzik obiedzie dookoła drzewo wydając przy tym odgłos prawdziwego auta.

Drzwi do domu otwierają się wydając skrzypiący dźwięk, można też zaświecić lampę przed drzwiami, po naciśnięciu dzwonka słychać jego dźwięk w domku. Znajdujące się w gospodarstwie domowym urządzenia takie jak: pralka, kuchenka i telefon wydają naturalne dźwięki. W łazience unosząc klapę sedesu do góry zadziała spłuczka. Możesz również nacisnąć kaczuszkę, aby usłyszeć pluskanie w kąpieli.

Śpiący mieszkaniec głośno chrapie, może też oglądać telewizję czy grać na komputerze. Zmienia się również pora dnia, domowników może budzić słońce i piejący kogut lub gdy zapada noc można usłyszeć pohukiwanie sowy. Przez komin próbuje wdrapać się do domku zaprzyjaźniony szop, który wydaje dźwięki.