Śpiworek przedszkolaka Motherhood

Producent:

Motherhood

Nowe

Śpiworek przedszkolaka Motherhood

Więcej szczegółów110,99 zł

Więcej informacji

Śpiworek przedszkolaka Motherhood

Śpiworek przedszkolaka to niezbędne wyposażenie każdego przedszkolaka. Bajecznie kolorowy, miękki i przytulny, ułatwia maluchom adaptację w przedszkolu a także sprawdza się doskonale jako prezent dla młodych podróżników. Dzięki bawełnianemu poszyciu z powodzeniem zastępuje domową pościel. Śpiworek posiada wygodną zintegrowaną poduszeczkę (wypełnioną antyalergicznym, atestowanym włóknem poliestrowym). Śpiworek wraz ze zintegrowaną poduszeczką można prać w pralce.

Śpiworek przedszkolaka to doskonały sposób na rozwiązanie problemów związanych z organizacją dodatkowego kompletu pościeli u goszczących nas osób. Jest niezwykle wygodny, miękki i cieplutki. Zwinięty w opakowaniu nie zajmuje wiele miejsca dzięki czemu z łatwością można go spakować w podręcznej walizce. Zapewne przyda się podczas urlopów. Niezastąpiony podczas nadchodzącej zimy jako dodatkowa warstwa ogrzewająca naszego maluszka podczas snu. Dokładnie otuli dziecko i będziesz miała pewność, że nie zrzuci z siebie kołdry. Dzięki barwnym kształtom umili sen młodym podróżnikom nawet w najdalszych zakątkach świata. Sprawdzi się doskonale jako prezent, który ucieszy zarówno mamę jak i samego maluszka, który wraz z mocą wyobraźni będzie mógł cieszyć się tym śpiworkiem podczas wyjazdów oraz zabaw w domu.

Nasz śpiworek to również idealne rozwiązanie dla przedszkolaków. Każdy rodzic kilkulatka rozpoczynającego przedszkole obawia się pierwszego okresu adaptacyjnego – dziecko, dotychczas tak blisko związane z domem i rodzicami, zostaje przeniesione w zupełnie obcy świat. Bez względu na to, z jakim staraniem rodzice wybierają najlepsze przedszkola dla swoich maluchów, często pierwszym tygodniom towarzyszą łzy (płynące nie tylko z dziecięcych oczu) i ogromny stres.

Motherhood - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu rodziców - stworzył innowacyjny produkt – Śpiworek przedszkolaka. Wykonany w większości z naturalnych materiałów śpiworek z powodzeniem zastępuje nudne kołdry i poduszki. Śpiworek przedszkolaka jest bajecznie kolorowy i z pewnością uśmierzy smutki, jakie często nachodzą dzieci właśnie podczas leżakowania.

Śpiworek przedszkolaka z powodzeniem zastępuje także domową pościel. Trudniej się w nim bezwiednie odkryć podczas snu, a więc rodzice w końcu będą mogli spać spokojnie, bez potrzeby ciągłego sprawdzania i przykrywania swojego kilkulatka!

Każdy śpiworek posiada zintegrowaną poduszeczkę dzięki czemu bez względu na pozycję jaka przyjmie podczas snu nasz mały wierci piętek będzie miał miękko pod główką. Poduszka, wypełniona antyalergicznym, atestowanym włóknem poliestrowym obleczona jest miękką i delikatną bawełną. Całość zapakowana jest w praktyczny i estetyczny woreczek (uszyty z bawełny połączonej z PCV) ściągany sznureczkiem. Opakowanie to szczególnie sprawdza się w przedszkolach, ułatwiając przechowywanie.

Śpiworek zamykany jest na zamek błyskawiczny, zaś po całkowitym rozpięciu i rozłożeniu może być z powodzeniem używany jako kocyk piknikowy. Śpiworek posiada specjalne miejsce na wpisanie imienia dziecka.

Wszyscy rodzice wiedzą w jakim tempie nasi młodzi odkrywcy potrafią ubrudzić wszystko co znajduje się w ich otoczeniu.  Śpiworek przedszkolaka można w całości prać w pralce: dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów nie traci on swoich walorów estetycznych ani praktycznych. Szybko schnie.

Śpiworek przedszkolaka został uszyty z atestowanej bawełny polskiej produkcji (warstwa zewnętrzna), oraz najwyższej jakości mikropolaru (warstwa wewnętrzna). Materiały użyte do produkcji śpiworka zostały przetestowane pod kątem użytych do ich produkcji składników i spełniają normy Oeko-Tex Standard. Śpiworek przedszkolaka został wypełniony atestowanym włóknem poliestrowym, wyprodukowanym w Polsce w zgodzie z systemem jakości ISO 9000-2000.

Wymiary śpiworka to 115x70cm+ 35x70cm wysokość zintegrowanej półokrągłej poduszeczki. Po rozłożeniu 115x140 cm + wysokość 35cm zintegrowanej półokrągłej poduszeczki.

Skład: warstwa zewnętrzna 100% bawełny 
Wypełnienie 100% poliester
Wymiary: 115x70cm+ 35x70cm zintegrowana półokrągła poduszeczka

Śpiworek przedszkolaka otrzymał tytuł "Super Produkt Mam Dziecko 2013"!
Zyskał on ogromne uznanie za pomysł oraz jakość wykonania.