Chicco Fotelik samochodowy YOUniverse 9-36 kg STD Truffles Zobacz większe

Chicco Fotelik samochodowy YOUniverse 9-36 kg STD Truffles

Producent:

Chicco

Nowe

Chicco Fotelik samochodowy YOUniverse 9-36 kg STD Truffles

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę.
Zapytaj o dostępność produktu Chicco Fotelik samochodowy YOUniverse 9-36 kg STD Truffles internet@akpol.com.pl699,99 zł

Więcej informacji

Chicco Fotelik samochodowy YOUniverse 9-36 kg STD Truffles

Fotelik samochodowy Chicco YOUniverse to uniwersalny produkt przeznaczony aż dla trzech grup wagowych: od 9 do 18 kilogramów, od 15 do 25 kilogramów oraz od 22 do 36 kilogramów. Oznacza to, że będzie on towarzyszył Waszej rodzinie już od 9 miesiąca życia, nawet do około 12 roku życia. Dopuszczony do przewożenia dzieci zgodnie z normą ECE R44/04, zapewnia całkowite bezpieczeństwo najmłodszym pasażerom oraz właściwą ergonomię użytkowania dla rodziców. Oferta dotyczy fotelika o wzorze Black, przedstawionego na poniższym zdjęciu. Realny kolor jest również opisany w tabeli ze specyfikacją. Na pozostałych grafikach poglądowych mogą wystąpić różnice kolorystyczne, gdyż mają one jedynie ukazać poszczególne funkcjonalności produktu.

Fotelik chicco YOUniverse czarny

ikona

Już od najmłodszych lat

Chicco YOUniverse rośnie razem z dzieckiem, towarzysząc mu na różnych etapach rozwoju. Dla dzieci o wadze 9-18 kg (grupa 1) fotelik montuje się przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Ważne jednak, aby maluszek zawsze zapięty był 3 - punktowymi fotelikowymi pasami, zintegrowanymi z fotelikiem. Miękkie nakładki naramienne pomogą zachować komfort podróży oraz ochronią skórę przed otarciami.

fotelik 9 36 kg

ikona

Uniwersalny montaż

Kiedy maluch rośnie zmieniają się nie tylko jego potrzeby, ale także standardy montażu fotelika. W Grupie 2/3 (dla dzieci o wadze 15-36 kg), fotelik YOUniverse musi być zamontowany przodem do kierunku jazdy, przy użyciu samochodowych pasów bezpieczeństwa. W obydwu grupach fotelik jest zainstalowany w aucie za pomocą tej samej metody. Dziecko starsze podróżuje już jednak zapięte wyłącznie samochodowymi pasami bezpieczeństwa.

fotelik samochodowy grupa 1 2 3
ikona

Regulacja nachylenia

Nie ma nic lepszego niż samochodowe, rodzinne wycieczki za miasto. Dla większego komfortu podróży z maluszkiem, w grupie 1, model YOUniverse wyposażono w 3 – stopniową regulację oparcia. Pozycja leżąca ułatwi dziecku drzemkę podczas jazdy. W fotelikach dla starszych dzieci fotelik można ustawić w jednej z dwóch pozycji, w tym w pozycji półleżącej. Bardziej płaska nie jest możliwa ze względów bezpieczeństwa.

fotelik chicco YOUniverse do 12 lat
ikona

Rośnie razem z dzieckiem

Fotelik samochodowy Chicco YOUniverse jest wygodny dla dziecka w każdym wieku. To z powodu zmiany położenia zagłówka. Dziecko rośnie? Podwyższ oparcie głowy. Dodaj do tego zmianę kąta całego siedziska i otrzymasz wygodny, uniwersalny model na lata. Pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek fotelika YOUniverse można regulować jednocześnie, w łatwy i intuicyjny sposób.

fotelik samochodowy chicco 8058664079452
ikona

Zdejmowane poszycie

Chicco  YOUniverse to nie tylko komfort oraz bezpieczeństwo dla dziecka, ale także funkcjonalność użytkowania przez rodziców. Możliwość łatwego zdjęcia tapicerki oraz uprania w pralce (30°C), pozwoli przez długi czas cieszyć się doskonałej jakości produktem. Nawet jeśli twoja pociecha ubrudzi materiał lub przepoci w gorący dzień, szybko przywrócisz mu początkową świetność. Niewielka waga (8 kg) oraz kompaktowe wymiary: 44 (szerokość) x 63/81 (wysokość) x 51 (długość) cm) sprawią, że bez trudu poradzi sobie z nim każdy rodzic.