Jelp - bezpieczne proszki i żele

 

Duńska marka Jelp jest dostępna na polskim rynku już od ponad 20 lat. Oferuje ona środki piorące najwyższej jakości, które dzięki połączeniu tradycji i innowacyjności są bezpieczne zarówno dla skóry, jak i dla środowiska. Proszki i płyny do prania marki Jelp są przeznaczone nie tylko dla dzieci i niemowląt, ale również dla alergików w każdym wieku. W produktach Jelp nie znajdują się żadne substancje chemiczne, które mogłyby narażać skórę lub układ oddechowy na reakcje alergiczne, a środki zapachowe są obniżone do minimum. Dzięki temu produkty Jelp można używać do prania ubranek już nawet dla noworodków.

 

Żel do prania Jelp jest nowością na naszym rynku. Nie zawiera żadnych sztucznych barwników, środków zapachowych ani drażniących substancji, dzięki czemu można w nim prać ubranka maluszków już od pierwszego dnia ich życia.
Dodatkowo zawiera glicerynę, która podczas prania ręcznego nie wysusza skóry dłoni. Żel do prania Jelp jest również niezwykle wydajny – 1 litr płynu starczy na znacznie więcej prań niż ta sama ilość innego środka piorącego. Dzięki biodegradowalnym składników żele Jelp są bezpieczne nie tylko dla skóry, ale również dla środowiska.  

 

 

Jelp płyny do zmiękczania tkanin są pierwszymi płynami, których mogą używać alergicy. Dzięki specjalnym składnikom nawet niemowlęta i osoby o wrażliwej skórze mogą się cieszyć delikatnością i subtelnym zapachem ubrań.


Marka Jelp oferuje dwa zapachy: Sensitive, delikatny pudrowy oraz Mild, orzeźwiający i świeży. Jednocześnie środki zapachowe w płynie nie alergizują, dzięki czemu mogą być one stosowane do prania ubrań każdego.

 

 


Proszek do prania Jelp jest idealnym rozwiązaniem dla noworodków oraz osób z alergią lub astmą. Nie zawiera on sztucznych barwników ani drażniących środków chemicznych, dzięki czemu jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Proszek Jelp ma neutralny zapach oraz bezpieczne składniki, które nie podrażniają. Jednocześnie świetnie usuwa plamy i zabrudzenia, a ubrania pozostają czyste, świeże i miękkie.