Sklep z artykułami dla dzieci zatrudni osobę na stanowisku:

SPRZEDAWCA

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole

- wysoka kultura osobista

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność

- doświadczenie w detalicznej sprzedaży będzie mile widziane

- mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej

Obowiązki

- profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

- aktywna sprzedaż oferowanych produktów

- dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru na sali sprzedażowej

Oferujemy

- umowa o pracę

- równoważny system czasu pracy (10-godzinny dzień roboczy)

- wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

- przyjazne warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres:

bajka@akpol.com.pl - sklep Akpol Baby w Gdańsku

aadamek@akpol.com.pl - sklep Akpol Baby w Gdyni

Magazynier

miejsce pracy: Gdańsk Osowa ul. Jana Keplera 21

Wymagania:

- sprawność fizyczna
- dokładność, precyzyjność
- umiejętność organizacji pracy własnej
- umiejętność pracy w grupie
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- uprawnienia na wózki widłowe bardzo mile widziane
Obowiązki:
- przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towaru
- załadunek i rozładunek samochodów
- przygotowywanie przesyłek (sprzedaż wysyłkowa)
- utrzymywanie porządku w magazynach i na regałach składowych
- okresowa inwentaryzacja
- monitorowanie stanów magazynowych

Oferujemy:

- pełny wymiar godzin
- praca jednozmianowa, stacjonarna
- odzież oraz obuwie robocze

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: akpoloffice@akpol.com.pl

Proszę o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.